Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet olyan életet élni,...

Hogy lehet olyan életet élni, hogy az mindenkinek megfeleljen?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy érzem, hogy engem kipletykálnak a hátam mögött, szemembe meg lenéznek. Pedig csak annyi a bűnöm, hogy én senkit se beszélek ki, nem vagyok nagyképű, szerény vagyok. Valamiért miért meg se tudok senkinek se megfelelni.
2020. ápr. 22. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Sehogy nem lehet mindenkinek megfelelni és nem is kell.

2020. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én inkább úgy tenném fel a kérdést: miért kellene olyan életet élni, hogy az mindenkinek megfeleljen?
2020. ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megfelelni nem lehet. Építsd a magad ertékrendje szerint az életed, mondok egy példát.

Mondjuk legyen az hogy az egyik exednek az volt a baja hogy nem mozdultok ki eleget, a másiknak az hogy nem bírsz egyhelyben megülni. Itt nem lehet senkinek megfelelni, mert te mondjuk középen vagy.

A) elfogadod hogy ilyen vagy, mert szereted ezt az életformádat

B) érzed, hogy jobb lenne az otthoni dolgokra is koncentrálni, takarítás, stb, és nem kéne heti 4-5x kajáldázni, meg minden hétvégén bulizni, mert nincs pézed rá, és még sorolhatnám, szeretnél kicsit megfontoltabb lenni.

C) érzed, hogy pörgősebb, ingergazdagabb élet kéne mint a tv meg a számítógép, és nem szeretnél unalmas életet, tartalmat akarsz adni neki, szóval szeretnél kicsit nyitottabb, spontánabblenni.

De ezt ne más miatt döntsd el, MAGAD miatt.

2020. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak jó lenne ha mások számára én is jónak tűnnék, nem mindenhol csak lenéznének, beleértve egy párkapcsolatot is, ahol eddig mindig lenéztek.
2020. ápr. 22. 16:26
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kezdődött az életem, mikor telibeszartam az összes ilyen lepcses pofájú patkányt.
2020. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Mission Impossible!
2020. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sehogy.


És nem is kell, és nem is szabad!

2020. ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A szerénység nem érték, csak a mesében.
2020. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sehogy!!!
2020. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Olyat nem érdemes. Amíg nem bántasz senkit és nem okozol komoly kárt másoknak, azt kell csinálni, amit te szeretnél. Más foglalkozzon a saját életével.
2020. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!