Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis hogy kéne élni az életet?

Mégis hogy kéne élni az életet?

Figyelt kérdés

Hogyan kéne élni az életünket úgy, hogy ne kössenek bele, senki nem mondja rád, hogy ez ciki, az gáz stb. ne kezdjenek el okoskodni körülötted.


Mi a normális életfolyamat az embereriség nagyrésze szerint amit élni kellene mindenkinek, amit elfogadnak, és nem néznek le, nem csúfolnak?


2020. ápr. 22. 16:10
 1/4 anonim válasza:
Sajnos az ember természete ilyen. Mindig lefog nézni más, mert nem vagy olyan mint ő. Szerintem ne is akarj megfelelni senkinek, mert úgysem tudsz. Légy önmagad, szerintem ez a fontos.
2020. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan nem létezik amivel mindenki minden helyzetben egyetért.
2020. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az életben nem tudsz mindenkinek megfelelni, mindig lesznek emberek, akik valamibe belekötnek, akik elítélnek, akiknek nem tetszenek a döntéseid. Teljesen mindegy, mit csinálsz. Pont ezért kell megtanulni tenni magasról mások véleményére a szeretteiden kívül és úgy élni, ahogy neked jó, amíg ezzel nem ártasz közvetlenül másoknak.
2020. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

úgy, hogy lesz@rod, hogy más mit mond.


Engem betegnek titulálnak, mert 30+ évesen nem volt párkapcsolatom. De amikor elromlik a számítógép ezek a kötekedő és beszólogató emberek az elsők akik telefonálnak, hogy "nézzél már rá, neked csak 1 perc"

2020. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!