Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki találta ki azt a hülyeséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki találta ki azt a hülyeséget, hogy mindenkinek csak gazdag pasi kell?

Figyelt kérdés

Eleve mi számít nálunk "gazdagnak" ? Az aki nem hónapról, hónapra él? Vagy van egy tizenéves rozsdás bmw-je?

Nekem pl van egy házam megyeszékhelyen,Balatonnál nyaraló,egy lakás,két autó, valamennyi földbirtok,némi készpénz. De nem tartom magam gazdagnak.

Valoszínüleg egy bécsi lakástulajdonos nettó vagyonban előrébb tart nálam. De a bécsit simán lepipálja egy londoni pl..de átlagbéla is gazdagabb a Föld népességének 90%-nál. Hiába,hogy 3 műszakban dolgozik..ha van autója,és fedél a feje fölött akkor már jobban járt mint több milliárd ember.



2019. nov. 25. 16:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Jómódú vagy az elmondottak alapján.
2019. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Azok a kívül-belül selejtes férfiak akik valami, rajtuk kívül álló okra akarták fogni hogy taszítják a nőket, mert így nem kell javítaniuk magukon.
2019. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
2. most jöttem rá, hogy én is ilyen vagyok-haha
2019. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

# 1/3


Minden relatív.

Magyarországon több millió ember él mélyszegénységben. Hozzájuk képest szinte bárki gazdagnak számít.

2019. nov. 25. 16:32
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Mi lenne ha mindenki gazdag lenne és mindenkinek lenne földbirtoka meg luxus családi ház mindenkinek tehát 7 milliárd embernek. A Föld ilyen nagy igényt már nem tudna teljesíteni így tehát ellenne pusztítva ezért létezik az a szó hogy irigység. Mivel minden embernek szüksége van a kényelemre és a térre de nyílván úgy csinálták meg ezt a rendszert az "okosok" hogy ne jusson mindenkinek tehát valaki él nagy házban meg kocsi hozzá valaki meg panelban nyomorog és busszal közlekedik. Egyik ember sem különb a másiknál mégis a kényelmesebb élet az akinek kocsija van és azzal közlekedik.
2019. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Az élet.Ezt látom,hallom,lépten-nyomon.
2019. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Most idejössz elmondani, hogy te milyen gazdag vagy nekünk pedig hasra kéne esni?
2019. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

# 7/7


Erről beszéltem:D

Én is találhatnék az országban pár tízezer embert aki nálam sokkal jobban állnak,mégsem kezdenék el irígykedni.

Apropó mit számít,hogy egy noname országban hol helyezkedsz el a szemétdombon? Kb harmadikvilágnak számítunk Kanadához képest.Ez abból is látszik,hogy ha itt felszámolnék mindent,akkor Kanadában kb egy nincstelen lennék..

2019. nov. 25. 17:03
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

A lúzerek, akik azt hiszik azért nincs nojuk. Egyszerűbb a körülményekre fogni.

Ha igazuk lenne, akkor nem kellene a családoknak semmi támogatás, csp, gyes, gyed.... Hiszen csak gazdag emberek házasok.

2019. nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Kérdésnek álcázott hencegés rovatunkat olvashatták. Ráadásul elég gyengére sikeredett ez az álcázás.


Amúgy persze mindenkinél van gazdagabb, szerintem ott kezdődik a gazdagság, ha SZABAD VAGY. Nem kell bejárni sehová, nem kell megjelenni, hanem csak van pénzed és nem kell érte semmit tenned. Na, onnan indul.


Esetleg még az lehet gazdag akinek az életműve gazdag, de ő maga fizikailag nem, de nem is érdekli, "felülemelkedett" a világ szennyén.

2019. nov. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!