Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mindenkinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindenkinek van egy másik fele?

Figyelt kérdés

Lassan 26 èves nőkènt kezd aggasztani, hogy nincs senkim.

Eddig 1x volt egy komoly kapcsolatom ami èvekig tartott de azt vègre elengedtem teljesen most meg olyan üres az èletem.


2020. febr. 13. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Nincs, ez hülyeség. Ha összejössz valakivel, az lesz a másik feled. Ha nem jössz össze senkivel, nem lesz másik feled.
2020. febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem maga a "másik fele" kifejezés is káros, olyan, mintha egyedül fél ember lennél. Szerintem mindenki tud olyan embert találni, akivel jól megértik egymást, de ehhez nem árt önismerettek foglalkozni, anélkül csak sodródni fog az ember.

Nem én írtam ki, de egyetértek a lenti kérdezővel.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..

2020. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem létezik a "nagy ő"; ha mégis, akkor elég nagy baj van, mert a 7,8 billió emberből, ha csak a fele van megfelelő nemből és annak a tizede a megfelelő korosztály, akkor még mindig 200 millió az egyhez az esélye, hogy megtaláljad.


Vannak olyan emberek, akik minden szempontból megfelelnek, vagy a meglévő hibáikat képesek vagyunk elfogadni. Ilyenből viszont elég sok van.

2020. febr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Nincs. Már eleve a személyiség is egy illúzió, amit önmagadnak hiszel. Elvárások halmaza a személyiség. Olyan embert keresel, aki megfelel az elvárásaidnak, és észre sem veszed. De mi történne, ha az összes elvárást kihúznánk a játékból, és összeomlana a személyiséged kártyavára? Akkor bárki a másik feled lehetne, mert felismernéd, hogy végső soron ugyanolyan vagy, mint bárki más.
2020. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább úgy mondanám, hogy minden zsáknak megvan a foltja.

Fel a fejjel!

2020. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Másik fél... Meg a fszomat, én nem vagyok fél 😂 egész emberek vagyunk, akik egy másik egész emberrel akarják magukat jól érezni és tervezni vele az életben.


Rühellem azokat a kullancs embereket, akik azt hiszik, hogy csak akkor van rendben az életük, ha valakinek az utánfutói. Szép dolog a kapcsolat, de aki anélkül nincs jól, az csak lehúzza a másikat.

2020. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem arra kell gondolni, hogy csak egyetlenegy személy lehet az "igaz" társad. Én úgy gondolom, hogy több emberrel (persze nem egy időben jó esetben) is alkothatsz jó párost, ha megfelel egymáshoz a személyiségetek. Szóval szerintem nem csak 1 ember lehet, ami tulajdonképpen pozitív, mert ha tényleg csak 1 lenne, hát akkor elég szerencsésnek kell lenniük azoknak, akik azt megtalálnák.
2020. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Olyan nincs. Valakinek vagy alakul egy kapcsolata, vagy nem, de olyan emberrel úgysem fog, aki tökéletesen passzol hozzá, hanem egy más személyiségű ember lesz így is, úgy is. Emiatt még kell tanulni rendesen kommunikálni, kezelni az egymás közötti konfliktusokat, stb. Elvileg ha mindenki elég érett lenne ehhez és így gondolkozna, akkor szinte alig lenne olyan kapcsolat, ami nem megmenthető, de a valóság persze a gyakorlatban távol áll ettől.


Ha nem alakul, annak is oka van, lehet akár egy elfojtott gyermekkori trauma is pl., ami miatt valaki tudat alatt nem mer elköteleződni, vagy olyan társat választ mindig, aki valamelyik szülőjére emlékezteti, és hát ha nekik voltak problémáik, amikről esetleg nem is beszéltek, akkor ezek a dolgok eléggé be tudnak kavarni, vagy önbizalomhiány, dolgok amiket hallottál és tudat alatt el is hiszed, pl. nem létezik olyan férfi, aki soha nem lép félre. Vannak különböző módszerek, amikkel lehet dolgozni ezeken a dolgokon.

2020. febr. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszek már ezekben a nyálas dumákban. Vagy megértitek egymást valakivel, vagy nem.
2020. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs! Én 25 vagyok és barátnőm se volt!
2020. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!