Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet otthon unatkozni?

Hogyan lehet otthon unatkozni?

Figyelt kérdés

Annyian mondják, hogy mindjárt megőrülnek, nem bírják ép ésszel, hogy otthon maradjanak.


Én nem értem. Haza mész, és bent vagy a házban. Mi ebben a nehéz? Most egyáltalán nem a vírusról van szó okééé??


2020. ápr. 22. 20:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Mag azok akik egész nap a telefont nyomkodják? Fel se néznek belőle.
2020. ápr. 22. 20:44
 2/8 anonim ***** válasza:

Lusták elfoglalni magukat


Regényolvasással, ismeretterjesztő dolgok olvasásával, filmnézés után a történetnek, szereplőknek való utánanézéssel, kreatív hobbikkal, főzéssel, sütéssel, növényneveléssel.



Azt aláírom, hogy sokan nem szeretnek egyedül lenni.

DE ha unatkozik, akkor az lustaság. Ennyi.

2020. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Na. hát ezaz!! Én még csak 17 vagyok, pont abban a korban ahol az éjjel nappali bulizás, a közös ivás, közös minden van a barátokkal, művelem is ezeket rendesen, de mégsemhalok bele az unalomba. A házunk egy kincsesbánya, végtelen számú hobbim lehet...


Nagyapámnak van egy eredeti kézilabdája, (cccp felirattal) legjobb bőr amit el tudsz képzelni, sé azzal a kertben elátszadozom. kihívásokat csinálok. vagy takarítok. vagy edzek. és tanulok. vagy olcasok filmet nézek. és jéé egy percre sem volt szükségem barátokra és társaságra. Majd lesz az is. Hihetetlen, hogy mennyien csak a jelenben tudnak élni. Oké, sz*r a mostani helyzet sok szempontból, de majd vége lesz egyszer, újra lesz suli és kész.

2020. ápr. 22. 21:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, tudom, nagyon sok ember társasági ember. De ha már otthon kell maradni akkor nem tud mit csinálni. Hívják föl egymást. Beszélgessenek videóchatben. akár 8-an 10-en. Vagy társasozzanak videóchatben, ha mindenkinek megvan a játék.
2020. ápr. 22. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen az unalom, mert én például nem tudok már filmet nézni se mert nem köt le, nem kapok olyan kikapcsolódást amit várnék, ingerszegény a lakás.

Örülök neked ki tudsz menni a kertbe, de sokan ezt se engedhetik meg, vagy a barátokat. Nekem is vannak barátaim, barátnőim, de már beszélgetni sem lehet miről ha nem történik semmi különleges.


Attól hogy te elfoglalod magad, nem mindenki egyforma és nem ugyanabban a szituációban van.

2020. ápr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, persze ,hogy tudom, hogy mindenki más.. de pl egy nagyon jó elfoglaltság ami akár két négyzetméteren is végezhető: a tökéletes nyári test kialakítása. Nekünk ez parancsba van adva. az ofőnk mindenkit kigyúrva akar látni szeptemberre.
2020. ápr. 22. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Anyukám mindig mondta nekem kiskoromban, hogy "csak a buták unatkoznak". :D

Most én se teljesen értem. Én azt kívánom bárcsak hosszabbak lennének a napok, és végre jutna időm mindenre... :D

2020. ápr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Meg ez is.. amit az utsó ír. :D Annyi ember mondja ,hogy jaaj nincs időm semmire annyira elfoglalt vagyok.. Most meg van. tessék.


Még egy üres lakásban is lehetezernyi dolgot csinálni. Pl edzeni.

2020. ápr. 23. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!