Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok magányosan,...

Mit csináltok magányosan, hogx annyira ne legyen rossz? .

Figyelt kérdés
Barátaim nincsenek, sajnos. Önfejlesztéssel, olvasással, filmezéssel, tanulással eltudok tölteni pár napot, de egy idő után, teljesen értéktelennek gondolom magam.Vannak céljaim, de nem igazán jutok elöbbre.Mára már rájöttem, hogy magammal vannak a gondjaim, ezért kezdtem el önfejlsztéssel foglalkozni.De még az elején vagyok.Még minden olyan reménytelennek tűnik.
2020. ápr. 25. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pszichológus?
2020. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Van.De ő nem tud helyettem élni.
2020. ápr. 25. 10:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt kéne tisztáznod magadban, hogy a saját boldogságodat nem teheted másoktól függővé. A boldogtalanságodat nem kenheted arra, hogy nincsenek barátaid, mert egyrészt annak is van valami oka, másrészt ha rendben vagy önmagaddal, akkor tök jól el tudsz lenni egyedül is.
2020. ápr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Családi kapcsolatok kategória lévén kérdezem: miért kéne magányosan csinálni bármit is? A családommal vagyok, együtt kertészkedünk, főzünk, zenélünk, játszunk.
2020. ápr. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen 3# ezt már tudom, hogy magamat kell boldoggá tennem, nem mástól várni.A barátoktól sem boldogságot várok, inkább kicsi más életszemléletet, meg legalább ők kívülről látnának.Egyébként Popper Péter mondta, hogy olyan nincs, hogx boldogság, az nem egy állapot.Inkább csak boldog pillanatok vannak, hiszen nem lehet mindig, mimdenki "boldog".


#4 igen valószínűleg nem ebbe a kategóriába kellett volna kitennem a kérdést, neharagudj.

De nincs családom.Egyedül vagyok teljesen.

2020. ápr. 25. 10:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már! Én is magányos vagyok, tv-zek, netezek, osztom az észt (neked is :-D), olvasok, látcsővel a nyakamban járom a környéket madarászva, sütök-főzök stb. Nem vagy értéktelen! Tudod, hány ember gondolja ezt magáról? Rengeteg! Keresd meg őket!
2020. ápr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6 nagyon kedves vagy, köszi.

Sajnos lábsérüléssel vagyok itthon február óta.Nekem is hiányzik a természet, a kirándulás, de egyenlőre nem tudok menni.Énis olvasok, netezek, tanulok, de mégis valami hiányzik.

2020. ápr. 25. 10:28
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Írd össze hogy mik érdekelnek, milyen tevékenységek azok, amiket például ki szeretnél próbálni. Nem baj, ha "még nem tudod milyen", lényeg hogy meg szeretnél ismerni valamit. Utána lehet neten Fb csoportokat, fórumokat, bármit keresni az adott témában-témákban, lehet emberekkel beszélgetni, a közös érdeklődés már jó alap lehet.
2020. ápr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8# ezek nagyon jó gondolatok.
2020. ápr. 25. 10:39
 10/13 anonim ***** válasza:

Menj fel a [link] oldalra, nem tudom létezik -e még, régen voltak ott nagyon jó, érdekes olvasnivalók amik segíthetnek.

Pál Feri előadásai, könyvei is segíthetnek például.

2020. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!