Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok magányosan,...

Mit csináltok magányosan, hogx annyira ne legyen rossz? .

Figyelt kérdés
Barátaim nincsenek, sajnos. Önfejlesztéssel, olvasással, filmezéssel, tanulással eltudok tölteni pár napot, de egy idő után, teljesen értéktelennek gondolom magam.Vannak céljaim, de nem igazán jutok elöbbre.Mára már rájöttem, hogy magammal vannak a gondjaim, ezért kezdtem el önfejlsztéssel foglalkozni.De még az elején vagyok.Még minden olyan reménytelennek tűnik.
2020. ápr. 25. 10:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
trollkodok itt, beszélek a hangokkal a fejemben, barátkozom a többi személyiségemmel, fantáziálok hülyeségekről, olvasok, iszom, főzök néha és kidobom, körmözök, rajzolok, alszok, zenét hallgatok és nézem a falat... sok opció van.
2020. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 papics ***** válasza:

Nem akarok butaságot mondani, de egyszer próbáld ki azt, hogy kényelembe helyezed magad, és elkezdesz gondolkozni. A gondolkodás alatt arra gondoltam, hogy vitasd meg magaddal, hogy konkrétan mire van szükséged. Bármennyire is furcsa, de az a legrosszabb, ha valaki magának hazudik. És hidd el, ugyan úgy mint mindenki, én is és Te is szoktál magadnak hazudni, de ez természetes. Szerintem azért érezheted ezt, mert valamire vágysz, de letagadod, elhesegeted a gondolatot, vagy már annyira régi vágy, hogy észre se veszed, hogy van.

Legjobb alkalom erre az este, amikor nem tudsz aludni. Ne is tedd akkor, nézd a plafont es gondolkozz! Remélem tudtam segíteni :)

2020. ápr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi Papics, ezt csinálom mindennap, hogy próbálok elmélyülni magamba, és már sok mindent megértettem.De sajnos ettől még nem érzem magam jobban.Legalábbis egyenlőre.Plusz attól még a nap 24 órából áll, és itthon egyedül február óta, táppénzen, törött lábbal, néha eléggé elkeseredek.
2020. ápr. 27. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!