Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a testalka...

Mit gondoltok erről a testalkatról? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


Természetesen nem én vagyok a képen,viszont ilyen a mostani testalkatom,csak kisebb mellekkel (75/B)

Fogynom kellene esetleg?



2020. ápr. 25. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Kipróbálnék egy ilyen lányt az ágyban. :)

De amúgy ez egy tipikus fekete csaj, azoknak ilyen hatalmas a valaguk. Még a latinák vehetik fel velük a versenyt ilyen téren.

2020. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Azt, hogy ilyen az alkata. 😅 Mit kene gondolnom?
2020. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Erről az alkatról nem igazán van mit fogyni, maximum izomvesztéssel. És nem, esélytelen, hogy ilyen legyen a testalkatod. Ha eltudnád érni ezt a szintet, akkor fel sem tetted volna a kérdést, mert képben lennél alapvető dolgokkal az edzéssel kapcsolatban.
2020. ápr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam edzeni,alapjáraton ilyen az alakom,csak gondoltam,ha külső szemmel os úgy látják,hogy vaskos vagyok akkor belekezdek egy laza fogyókúrába és leadok pár kilót.
2020. ápr. 25. 13:50
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Alapjáraton nincs ilyen alak. Nem bántásból, de kérdezd meg a barátaid, hogy szerintük is ilyen e az alakod.
2020. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen alakod van, akkor sztem tartsd meg.
2020. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem tetszik. Lehet nyomni a pirosat.
2020. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Sose jött be ez a típusú alak. Én a tipikusan a vékony alak híve vagyok. Kicsi fenék és mell, utóbbi max közepes, nagy nem jön be. Emellett nem árt ha formásak, feszesek is persze 🙂. Lábak, combok terén pedig szintúgy vékony + lapos has. Kissé sportos alak is tetszik, de csak ha "minimális". Lehet másnak lapos, piszkafa, stb az ízlésem, de nekem ez a tökéletes. Valahogy a többi alak egyszerűen képtelen szexuálisan vonzani. Most én azt mondom, hogy az ízlésemhez vékonyabbnak kéne lenned, de ahogy te érzed. Ez az én ízlésem, nem mindenkinek jön be. Leendő vagy meglévő párodnak is más lehet az ízlése... szóval csak azt tudom mondani, hogy elsősorban magad lásd úgy, ahogy körülbelül szeretnéd. Így is, úgy is lesz akinek tetszik és akinek nem az alakod, előre pedig úgy se tudod kinek mi tetszik 😀
2020. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem csini, van mit fogni rajta.
2020. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem se tetszik, ilyesmi volnék én is. inkább éheztetem magam, soha többet nem akarok meghízni. szóval döntsd el, neked tetszel-e vagy sem. ne mások véleménye formálja már az alakodat. ha akarsz fogyni, fogyj le, ha nem, akkor érezd jól magad a bőrödben. tulajdonképpen ez a legfőbb.
2020. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!