Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátom elárult, és még...

A barátom elárult, és még neki áll feljebb. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve ismerjük egymást, azóta minden nap beszéltünk stb. Volt egy Harry Potteres dolog (de ez most mindegy), és voltunk vagy 10-12-en egy csoportban facebookon. Egymásnak teljesen idegenek voltunk a többi taggal, kívéve ugye az én kis "barátomat". Utána pár nappal összevesztem az egyik taggal, privátban. Erre ő(akivel összevesztem) a csoportban ezeket leírta (kicsit elgörbítve :D). Aztán láttam meg, hogy miket írt, és utána jött a "barátom", akiről a kérdés is szól. Nos, a "barátom" természetesen a másik emberkéhez pártolt, akit pár napja ismer. (Az én verziómról senki sem hallott.) Aztán privátban beszélgettem ugye a "barátommal", és megláttam, hogy több percnyi beszélgetésünket kimásolta a csoportos beszélgetésbe. Az üzenetek között volt olyan is, amit nem igazán akartam, hogy kitudódjon, csak vele osztottam meg, de ő válogatás nélkül mindent odavarázsolt a beszélgetésbe. Ezek után még neki áll feljebb, meg engem küld el a pokolba, meg hadd ne mondjam miket mondott. Nagyon haragszik rám. :( :D Ő! Majd azzal érvel, hogy én meg felrobbantottam a házát egy játékban. :D


Ti mit gondoltok?



2016. júl. 27. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Azt gondolom nehéz a 13 évesek élete...
2016. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Hány évesek vagytok?
2016. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Te mennyire örülnél annak, hogy a "legjobb barátodról" kiderülne, hogy annak az oldalára áll, aki előbb szólal meg? :D Vagy hogy kifecsegi a titkaidat minimum 10 embernek? :D
2016. júl. 27. 17:05
 4/12 anonim ***** válasza:

Ugy gondolom, hogy a "baratodat" azert nem vonhazod felelossegre, hogy kinek az ildalara allt.

Az viszont nem szep dolog, hogy kimasolta a privat beszelgeteseteket. Jogos ebben a kerdesben a felhaborodasod.

2016. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Aki ilyet csinál az sose volt a barátod.
2016. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Elég nehéz értelmezni amit írtál...

Mellesleg, ha ennyire feldühít a történet, akkor miért írsz mindenhova mosolygó fejet?

Szerintem is 13 éves körül lehetsz.

Nem adtál túl sok infót, azt se tudjuk, hogy mi volt a veszekedés tárgya, vagy, hogy te illetve a másik fél, hogyan érvelt.

2016. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ha az érdekel miért írok ennyi mosolygós fejet, akkor elmondom: Mert arra szolgálnak, hogy kifejezzük vele, mit érzünk, és én jelenleg - nem tudom miért - de vidám vagyok és egyben szomorú.

(Ott már rég gond van, ha valaki a kor alapján ítél ;) )


Nem azzal van a gond, hogy nem mellém állt. De könyörgöm, egy olyan ember mond neki valamit, akit pár napja ismer, és akkor már neki van igaza, mert ő írt előbb. Vagy ez hogy van? Ráadásul, hogy a titkaimat is megosztotta velük... Aztán ő szid engem. Számomra ez a legviccesebb az egészben.

2016. júl. 27. 17:16
 8/12 A kérdező kommentje:
Inkább azt szeretném megérteni, hogy létezhet ilyen ember? Undorító szerintem...
2016. júl. 27. 17:18
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Szóval te most kiírtál egy kérdést csak azért, hogy a barátodat gyalázhasd? Tessék akkor: hát ez szörnyű. Jaj-jaj. Hogy lehet valaki ilyen. Fel vagyok háborodva. Smileykat képzeld hozzá, nekem nincs kedvem szórakozni velük. Most jobb?
2016. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem jobb. Csak kíváncsi vagyok, ti hogy látjátok a helyzetet, és miként reagálnátok. Ja, hogy te mindenképpen belém akartál kötni? Oké. Sikerült, most nagyon rosszul érzem magam. Most jobb?
2016. júl. 27. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!