Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztétek magatokat már így?

Éreztétek magatokat már így?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem találom a helyem. Hosszú ideje munkanélküli vagyok s ez alatt teljesen átgondoltam az életem: mindig olyan voltam mint egy " földre tévedt kósza csillag ". Tulajdonképpen nem szólt másról az életem, mint hogy emberek között bolyongok céltalanul.

Úgy érzem kiégtem. Idegen nekem ez a társadalom és kor. A romantikus irodalmat olvasva annyira el tudok bennem merülni, teljesen elfelejtem ezt a világot. Ez az én ópiumom meg a vallás.

Több lánynál próbálkoztam de mind megalázott, kinevetett.

Elegem van ebből a világból, a korszakból, a politikai helyzetből. Az is bánt, hogy nem tudom feldolgozni hogy a Dualista államból csonka, törpe nemzetálamocskák lettek. Zavar hogy az emberek ennyire elnemzetietlnedtek. Nagyon tetszik a népviselet, de ma már kiröhögik benne az embert és ezzel mindent elmondtam erről a korról ami elmondható.


Ti hogyan menekültök? Mibe menekültök? Vagy megfelel nektek ez a világ?



2020. ápr. 27. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem menekülök semmibe ilyen dolgokért amiket felsoroltál, egy haláleset az más ott rendszerint én is ittam pár napig hogy elnyomjon, de nem lettem alkoholista emiatt mert van egy pont aminél nem esik jól.


Nekem megfelel ez a világ, de a megélhetés, az ország egy szar, a növények, állatok szeretete feledteti azt hogy nincs jövőm, nem tudok függetlenedni, mindezt dolgozó emberként, néha már szégyellem hogy felkelek és másnak hajtom a szekerét, ahelyett hogy inkább én is a gazdagtól lopnék, a saját javamra.

2020. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!