Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Többnyire jó vagy rossz...

Többnyire jó vagy rossz embernek tartod magad? Miért?

Figyelt kérdés
Elég sok hibám van és nagyon sok olyan dolgot tettem, amire nem vagyok büszke, ami miatt lehetne azt mondani, hogy rossz ember vagyok. Azonban vannak olyan tulajdonságaim, cselekedeteim amik segítenek abban, hogy mégis tudjam szeretni azt, aki vagyok. Mostanában sokat gondolkozok azon, hogy mitől lesz valaki ilyen vagy olyan, de szerintem ezt nehéz még önmagunkról is megállapítani, nem hogy másokról. Ti hogyan látjátok ezt?
2020. ápr. 28. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én jó embernek tartom magam.


Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, nekem is, de a te döntésed, hogy melyik énedet használod napi szinten.


[link]

2020. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Átlag embernek tartom magam, vannak jó és rossz tulajdonságaim is. Nincsenek illúzióim "jó" emberekről.
2020. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Változó az, hogy hogyan vélekedek magamról. Alapvetően jó ember vagyok, de mégsem használom ki, nem segítek másoknak, nem törődöm annyit a családtajgaimmal sem, mint kellene. Sokszor érzem magam érzéketlennek, ugyanakkor nagyon együttérző tudok lenni és könnyű megsiratni stb.
2020. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!