Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A jól kinéző nők/pasik miért...

A jól kinéző nők/pasik miért rossz emberek többnyire?

Figyelt kérdés
Amennyire szépek kívülről, annyira csúnyák belülről. Bunkók, gonoszak, rosszindulatúak.
2013. okt. 12. 11:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
mert el vannak szállva maguktól, és azt hiszik hogy ők az atyaúristen. persze ez nem mindenkire igaz azok közül se akik jól néznek ki, de tény hogy van közöttük iszonyatosan beképzelt és arrogáns.
2013. okt. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
mert sznobok
2013. okt. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Természetesen tisztelet a kivételnek, akik ritkák mint a fehér holló!
2013. okt. 12. 11:34
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé úgy hangzik, mint egy általánosítás. De szerintem azért könnyű a szépek között több "rosszat" találni, mert többen vannak, mint a kevésbé szépek. Legalábbis az én véleményem szerint. (Vagy csak én látok túl sok embert szépnek...hozzám képest. :D )
2013. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert látom, hogy mostanában mennyit szenvednek lány- és fiúismerőseim kapcsolatteremtéskor, mennyit csalódnak, mert a jól kinéző emberek mennyire gonoszak, képmutatóak velük.
2013. okt. 12. 11:37
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert van mire verniük a lányokat és ami a legfontosabb, nem érdekli őket mások véleménye, így megtehetik, hogy csak a saját véleményüket hallják meg önmagukról.

Ha jól néznék ki meg lenne egy rakás pénzem én is irtó nagy gennyláda lennék, csak mert megtehetem.

2013. okt. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 schocko ***** válasza:
100%
Mert mindenki őket akarja, és egyesek nem látják be, hogy már a másik p.fájába másznak...
2013. okt. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"nagy gennyláda lennék"


Elvileg ha az lennél abban a helyzetben, akkor most is gennyláda vagy, csak még nem volt módod kibontakozni. Szóval valamid már megvan hozzá. Hajrá!

2013. okt. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint azért, mert ők is tudják, hogy jól néznek ki, és tudatosult bennük, hogy többnyire megkapják, amit akarnak. És ez a fejükbe is száll gyakran.

Mellesleg, ha valamit mégsem kapnak meg, nagyon rosszul veszik.

2013. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

8#

Sajnos jelenleg más a helyzet. Most egy kedves, önzetlen és segítőkész szamaritánus vagyok :(

2013. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!