Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor segítettél utoljára...

Mikor segítettél utoljára idős embernek (szatyorcipelés, zebrán átsegítés, bevásárlás, stb. )?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:

idegennek sohasem

nagyanyámnak pedig mindég amikor meglatogatom

2018. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem szoktam random embereknek csak úgy segíteni. Ha felajánlottam visszautasították, volt aki egyenest azt hitte elakarom lopni a nyamvadt szatyrát, pedig nem a tipikus "félnivaló" ember vagyok.

Ha esetleg megkér segítek,vagy ha látom, hogy nagyon nem boldogul valamivel. De csak úgy nem zargatok idegeneket.

Szomszédnéninek, távolabbi ismerősnek a cipekedést felszoktam ajánlani ha egy buszról szállunk le, még egyszer sem éltek vele, én meg nem erőltetem.

2018. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. egy hónapja megkért egy néni, hogy olvassam le neki a táblát, mikor jön a következő busz.
2018. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Napi szinten segítek, idősek otthonában vagyok önkéntes
2018. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem szoktam. Félek megsértődnek, hogy idősnek nézem őket, közben meg nem azok. Egyszer nagyon régen mikor megkért egy idegen, segítettem neki elcipelni a cuccát, de nem tudom mennyire volt idős.

Azt viszont megfigyeltem, hogy velem olvastatják el a szövegeket, vagy kérdezik mi mennyibe kerül, gyerek, felnőtt, mindenki.

2018. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapja levettem a vonatról a néni nehéz szatyrát.
2018. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek idős ismerőseim, bevásárolni a saját cuccomat sem bírom el, de ha megkérnek, szívesen segítek. A kerekes szatyrokat fel tudom emelni a villamosra, erre már többször kértek.
2018. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Két napja egy öreg papinak felvittem a szatyrait mert a járokeretére kötötte ugy nég a lapos feljáron is alig tudta felvinni.

Ma a trolin egyedül én a 50kilommal egy iker babakocsis csajt segitettem leszállni...

21/n

2018. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég a szupermarketből jött ki bácsi, és szétszakadt a szatyra, fele az autóútra, neki segítettem összeszedni az élelmiszereit (szerencsére mind csomagolt volt).


Rosszul látó bácsinak BKV-automatából jegyet venni (szemüvegét a feleségénél hagyta, aki elment valami mást venni).


Külföldi idős néninek repülőtéren eligazodni (nem mindenkinek egyértelmű, hol kell lemenni a fapadosok fémépületéhez, és pont az volt az én gépem is).


Másik idős néninek angol házit átnézni (tök menő, hogy ennyi idősen tanfolyamra jár :)


Jó érzés segíteni.

2018. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy iideje napi rendszerességel teszem ezt.
2018. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!