Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok a kijárási korláto...

Mit szóltok a kijárási korlátozás enyhítéséhez?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek szerint szépen lassan újra visszatérünk a normális élethez!


2020. ápr. 29. 21:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

Meg fog betegedni egy csomó ember...

De legalább szép vázak veszik majd körbe őket.

2020. ápr. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
14%
Ez a kérdés szerintem provokálás...bár ahogy nézem sok ostoba társa akadt a kerdezonek.
2020. ápr. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#12:Az a provokálás,hogy idejössz kötekedni.

Tegnap elolvastam a cikket, majd megkérdeztem itt ki mit szól hozzá. Ebben mi a provokálás?Még egyerlen kommemtet sem írtam. Már hányingerem van a magadfajtától. Egy egyszerű kérdés alatt is kötekedned kell unalmadban! Vagy a kérdésre válaszolj, vagy lehet menni innen!

2020. ápr. 30. 06:40
 14/18 anonim ***** válasza:

Semmi extrát, sokan úgyse fogják tudni normálisan kezelni, nekiállnak összecsoportosulni, majd pár hét után megugrik a fertőzöttek száma és mindenkit visszazsuppolnak a házába és újra szigorítanak.

Amúgy jó lenne, de szerintem az emberek nem fognak tudni bírni magukkal.

2020. ápr. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Egyébként én is örülök az enyhítésnek, de azon a véleményen vagyok, hogy nem lesz ennek jó vége és tuti még több fertőzött lesz. Most mindenki azt fogja hinni, hogy mindent szabad csinálni és ebből lesz a baj. Na de ne ìgy legyen! Bízzunk a pozitiv változásban!

Én azért továbbra sem fogok menni sehova a bolton és a munkahelyen kívül.

2020. ápr. 30. 09:43
 16/18 anonim ***** válasza:
16%

Na a prolik most örülhetnek, hogy mehetnek strandolni, fagyizni.

Aki meg olyat ír, hogy visszatérünk a normális életbe, az valószínű már a járvány előtt sem dolgozott, nem járt ki nagyon. Engem is pontozzatok le, de ettől függetlenül k-rva szánalmas, hogy a szakembereknél okosabbnak hiszitek magatokat. Mindegyben-blog szint.

2020. ápr. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#16: Neked mi bajod? Senki nem írt semmi rosszat.
2020. ápr. 30. 11:35
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyébként én a tetőzést sem tudom mire vélni. Mire alapozzák? Bejelentették, hogy tömegesen kezdenek tesztelni, nyilván megugrik hirtelen az igazolt megbetegedések száma. Nem azért, mert egyre több beteg van, hanem mert egyre több fertőzöttet igazolnak. Majd ha visszavesznek a tesztelés számokból, csökkenni kezd a megbetegedések száma és be lehet jelenteni, hogy túlvagyunk a nehezén. Játék a számokkal...

Ennek ellenére én örülök annak, hogy szépen lassan visszarázódhatunk a normál kerékvágásba. Nem bánnám, ha továbbra is tudatosabbak lennének az emberek, de nincsenek hiú ábrándjaim.

Én abban is fura dolgot látok, hogy Budapest környékén maradnak a korlátozások, vidéken nem. Mit érünk el vele? A budapesti elmegy vidékre, ha kell neki valami. Nagyobb eséllyel kezd el szélesebb körben terjedni országszerte a betegség, hamarabb lecseng. De lehet csak én látok fals dolgokat az intézkedések mögé. :)

2020. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!