Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ráznak le évek óta a nők?

Kornikus00 kérdése:

Miért ráznak le évek óta a nők?

Figyelt kérdés
Mi baj leher velem hogy,ennyire nem kíváncsiak rám? Gondolkoztam már a külsőmön hogy az az oka!
2020. máj. 1. 21:20
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
18%
Viccet felreteve, szerintem komolyabb lelki problemaid vannak, mintsem egy gyakorin ezt meglehetne oldani. Egyreszt nincs is bizalmad szerintem itt senkivel szemben, masreszt milyen valaszra varsz akkor?
2020. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
Ha nem is férfi gyülölő nő, de qrva ellenszenves vagy! Nem tudom miért, talán mert lusta vagy ékezzettel írni, vagy egy nyamvadt ékezetes billentyűzetet letölteni.
2020. máj. 1. 21:58
 13/55 A kérdező kommentje:
Jah hogy vicc lett volna? Akkor elnézés kívánok :D
2020. máj. 1. 21:59
 14/55 anonim ***** válasza:
ja boccs. Itt se vagyok....
2020. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
Többféle ok lehet pl. Átlagos vagy vagy átlagalatti és átlagos nőkre hajtasz akiknek átlagfeletti kell. Vagy mert nincs pènzed nincs autód nincs lakásod. Vagy első benyomásra nemvagy jó. Ha adnak esélyt pl egy randira akkor nemlehetsz rossz külsőre es ha a randin bejössz neki akkor nemveled van a gond mármint nem a kinézeteddel és a személyiségeddel ha idővel kezd lelépni és kiábrándul belőled az több ok miatt lehet vagy a viseljedésed vagy mert jobban megismer és rájön hogy csoró vagy. Olyan ez mint egy vizsgálat a randi az interjú kinyomoz a nő de addig míg nyomoz vizsgál addig nem megy bele abba hogy komolyan vegye a kapcsolatot csak úgy tesz de észreveszed rajta a bizonytalanságot, amikor van pénz akkor szeret imád ha költesz is rá akkor képes rá hogy bele menjen egy eljegyzésbe is de ha anyagilag nemnyujtasz semmit az ágyba se vagy a tuti akkor elég csak egyszer ilyen téren elbizonytalanodnia és máris elindult a visszaszámláló a szakításig. Ha átlagos vagy és nemvagy jó képű és nincs pénzed és kicsi a szerszám és semmi kisugárzásod akkor csak max az extra ronda nőknek fogsz kelleni. Ha átlagon felüli vagy és nincs pénzed de kicsit nagyobb a szerszámod akkor csak szexre fogsz kelleni az átlag nőknek. Ha ronda vagy vagy átlagos, de van pénzed akkor fogsz kelleni a nőknek akkor sokkal elnézőbbek minden téren a többit ugyis megoldjàk a pènzen kivüli problémáikat smit te nemtudsz megoldani és nemfogsz rólla tudni hogy hogyan vagy ha rájössz igyis letagadjàk ha csak nem élesbe nemderülki vagy van rá bizonyitékod. Szóval csúnya vagy van pénzed akkor kellesz. Szèp vagy csoró vagy akkor csak szex .ha átlagos vagy mindenbe rondáknak fogsz kelleni. De ha csúnya vagy és csoró is és kis szerszámú akkor marad a fizetős szex és extra ronda nők.
2020. máj. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
14%
Drága autód van? Mert ha nem az a baj, a nők a pénzre mennek, ez tény.
2020. máj. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:

Milyen helyzetben ráznak le? Rengeteg oka lehet, ismeretlenül nehéz okosat mondani. Ha gondolod, nekem küldhetsz képet, bár az még mindig csak egyetlen nő véleménye lesz egy ki tudja, mennyire előnyös képről.

Illetve szerintem lényegesebb, hogy olyan nőnél próbálkozz, aki hasonló hozzád, akár külsőben, akár gondolkodásmódban.

2020. máj. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
Sok ember nemtudja miért van ez és itt irják ki az ilyen bajukat. Mert a rendszer az újvilág elrontotta a nőket és most az átlag vagy az alatti bajban van mert nemkell mert a nőknek már csak az átlagfeletti kell. Itt az eredménye. Az új világ és a zsirosbulát mutogató szelfizős "nők" főztje és most ehetitek.
2020. máj. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező nemveled van a baj .. 30 évvel ezelött nemlenne ilyen problémád. Sajnos a nők mióta megbulósodtak és trendivé váltak azóta csak a milliomosok igenyeit elégitik ki legyen az ronda vagy bármi. Pénz beszél kutya ugat.
2020. máj. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:

18.


A küső szmított mimdig és az is fog. Ez nem változott míg a világ volt és amíg lesz! Csak bejött az internet világa, könnyebb ismerkedni (már akinek) és jobban érzékeljük nap mint nap, hogy nem tudunk megfelelni. Valóban átlag felettinek kell lenni hogy egy ne öregedjen meg egyedül!

2020. máj. 2. 12:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!