Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ráznak le évek óta a nők?

Kornikus00 kérdése:

Miért ráznak le évek óta a nők?

Figyelt kérdés
Mi baj leher velem hogy,ennyire nem kíváncsiak rám? Gondolkoztam már a külsőmön hogy az az oka!
2020. máj. 1. 21:20
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
A ri**ncokat nemtisztelem. A legtöbb meg az. Elég ha csak kimész az utcára kb mindegyik úgy megy mint az útszélén es úgy kiteszi magát.
2020. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:

A ri**ncokat nemtisztelem.


A legtöbb meg az. Elég ha csak kimész az utcára kb mindegyik úgy megy mint az útszélén es úgy kiteszi magát. Akkor minek mész oda olyan lányhoz aki ribi minek kültesz rá pénzt


Itt a válasz rossz helyen keresel

2020. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
Nemfoglalkozok a ribikkel.
2020. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
Valóban a külsőd nem elég jó. Ha a 170 cm-hez csak egy átlagos fejed van, az nagyon kevés a mai nőknek. Eléggé alacsonynak számítasz. Plusz a 80 kg-ból nem tudom mennyi az izom, szerintem lehet, kövér is vagy. Ha gondolod küldj egy képet magadról.
2020. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:

És a sok sztöpli mélynövesű 150 plusszos leánykákat akik a magasságukhoz kèpest aranytalanul elhizottak azokat akkor miis kerüljük?? Tegyünk kriteriumokat??mi is tudunk válogatni. Akkor csak a topmodell nők lesznek a jók. Mint a fhm be vagy a ckm be vagy a hustlerbe

.

2020. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
Talán az a baj, hogy nem keresel eleget. A nők szeretik, ha átlag felett keres egy pasi.
2020. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:
Igen ez az egyik probléma hogy csóró vagyok. A másik, meg hogy átlagos külsővel rendelkezem.
2020. máj. 15. 20:58
 38/55 anonim ***** válasza:
Hidd el, az átlagos külső nem probléma! Inkább a csóróság. Nem tudnál valahogy változtatni rajta? Kitanulni valami jól fizető szakmát, amihez lenne tehetséged is? Vagy kimenni külföldre, ott megszedni magad?
2020. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
Úgycsinálnak a nők mintha ők lennének a megváltók mimdegyik tökéletes aztán megteheti hogy finyáskodjon.
2020. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy olyan sokat tudnék keresni. Ha sokat keresnék kocsira meg jogsira menne, az meg rengetek. A jogsi és kocsi az alap, házra pedig egész életbe gyüjteni kell. Szerintem ha jól keresnék elmenne létfontosságú eszközökre. Jogsi autó.
2020. máj. 15. 21:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!