Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ráznak le évek óta a nők?

Kornikus00 kérdése:

Miért ráznak le évek óta a nők?

Figyelt kérdés
Mi baj leher velem hogy,ennyire nem kíváncsiak rám? Gondolkoztam már a külsőmön hogy az az oka!
2020. máj. 1. 21:20
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
A nőknek megkell szedd magad. Pénz nélkül nemkellesz. Átlagos vagy akkorse. Erre hajaz az összes. Ők nemszámit mit nyújtanak az ők igényeiket kikell elégiteni...viccek
2020. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:
Hát ha vicc ha nem, ez valóban így van. A baj az, hogy válogathatnak, megtehetik, és miért pont egy csórót válasszon mikor van aki jobban nézki és jól keres például vállalkozó stb. Egy részbe logikus, de ők választanak sajnos nem mi.
2020. máj. 15. 21:09
 43/55 anonim ***** válasza:

Menj ki külföldre, én azt mondom.

Amúgy nem értem minek kéne neked otthon autó. Ha most sincs, a legnagyobb ostobaság lenne elverni kocsira a pénzt, ha mégiscsak jobban keresnél. Hiszen akkor ugyanott lennél, mint most. Pénzed ugyanannyi lenne, csak épp lenne egy kocsid is.

2020. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:
Egy kocsi pedig nagy előny, munkaszepontjából is. Ahol lakom pont hogy létfontosságú lenne egy jogsi vidéken lakok nem városban.
2020. máj. 15. 21:16
 45/55 anonim ***** válasza:

Hidd el, tényleg nem a külsőd a gond, ha átlagos vagy! Ez ezer százalék. Én nő vagyok, kb. látok havonta néhány átlagon felüli jó kinézésű pasit, egy kezemen meg tudnám őket számolni, hány ilyet látok egy hónap alatt, ha csak bemegyek sétálni a városba, ilyesmi. A többiek csak átlagosak.

Tehát nem vagy hátrányban a többi férfihoz képest, hiszen ők is csak átlagosak.

Itt az anyagi helyzeted a bökkenő.

2020. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
De mi a turóért a pénz a legfontosabb? Ennyire elborult a maradék esze a nőknek.. akkor mai világban ndmis szerelem alspján jönnek össze a nők a másikkal.. akkor mit szívezndk meg teszik magukat igy szerelmesrk meg úgy. De mibe a pénzbe???
2020. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:

45.


Ezt tisztelem benned hogy nőlétedre ezt bevallod. De tudod épp ez a baj az átlagossággal, hogy a csóróságot az átlagos külső nem kompenzálja, de ha átlagon felüli lennék, ha nem is mindig de csajom az lenne. De sajnos de sem nézek ki annyira jól, se nem vagyok pénzes.

2020. máj. 15. 21:24
 48/55 anonim ***** válasza:

46. Azoknak a nőknek, akik maguk is csórók, a pénz azért fontos, mert úgy legalább ki tudnának törni a szegénységből. Ha családot alapít velük egy pénzes pasi. Ezért próbálkoznak náluk. Persze nem mindnek sikerül egy életre megszerezni őket, de legalább megpróbálták.


A pénzes nőknek szerintem jó lenne egy kevésbé jó anyagi helyzetben lévő férfi is, ha az hajlandó lenne alávetni magát. De erre általában nem hajlandóak. A férfiak nem fognak takarítani, főzni egy kapcsolatban úgy, mint ahogy a nők teszik. Elvárnák a pénztelenségük ellenére, hogy majd a nő teszi ezt meg akkor is. Tehát a nőknek nem sok előnyük származna egy ilyen kapcsolatból. Tegyük fel, hogy annyira azért nem gazdag a nő, hogy takarítónőt fogadjon fel, vagy ha mégis, sokan nem szívesen engednek be idegeneket az otthonukba. Tehát elvárás lenne az, hogy a férfi végezze az otthoni teendőket a jólétért cserébe. Csakhogy erre nem lenne hajlandó egyik sem.

2020. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:

48


Amit te állítasz olyan nincs! Honnan szoptad ezt? Mivan? Jól látom h azt írod, hogy a gazdak nőknek takarítónak, meg szakácsnak kéne a férfi? Te mi a faxról beszélsz itt, és mi? Nem vállalják a pasik? Ne haragudj te biztos álmodtad. Inkább ne idegesíts ilyenekkel!

2020. máj. 15. 21:52
 50/55 anonim ***** válasza:
Olyan van hogy a csoró meg a középosztálybol való nők pénzéhesek. A gazdagabbak em a pénzt nézik hanem csak a kinézetet. Szóval! Ha csoró vagy és átlagos vagy az alatti kinézetre és átlagos iq val és mondjuk átlagis végzettségel mi t egy szakma vagy érettségi akkor a kutyának se fogsz kelleni.
2020. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!