Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek megérné a következ...

Szerintetek megérné a következő pár hónap során hazaköltözni Magyarországra?

Figyelt kérdés

Külföldön élek. Van munkám, akár a végtelenségig itt dolgozhatnék ha akarnék. A gond hogy olykor vannak magányos pillanataim amikor legszívesebben otthon, a szeretteimmel lennék. Ráadásul a munkámban is olyan mintha egy szellem lennék, sokszor átlátnak rajtam, mintha ottsem lennék. Már nem annyira szeretek ott dolgozni, bár szeretik a munkáma, az tény, és alapvetően nem egy rossz munkahely csak már meguntam. Dehát most ugye örülhet az ember ha van munkája.

Mit gondoltok? Megérné hazaköltözni ebben a járvány helyzetben és elvégezni egy drágább tanfolyamot? Mekkora esélye van hogy rosszul sülne el a dolog? Mármint az utolsó pillanatban mégsem indul a tanfolyam, de már otthon vagyok, vagy épp munkám nem lesz emiatt a vírus miatt és szép lassan felélem amit évek alatt félreraktam.

Mi a véleményetek?


Egyébként ősszel mennék, ha mennék.


F


2020. máj. 2. 09:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Őrültség hazajönni, borzasztó nélkülözés lesz.
2020. máj. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Persze, gyere haza, épp tegnap mondta Orbán hogy várja a fiatalokat a hadsereg, de közmunkás is lehetsz ha akarsz!
2020. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nem szűnik meg az okj, csak átszervezik...

Ha honvágyad van, gyere haza. Semmi értelme olyan helyen élni, ahol nem érzeg jól magad. 180-200-at meg lazán megkeresed, ha csak nem borsodban laknál. Én megyeszékhelyen keresek 250-et, férjem 350-et, diploma nélkül. Kényelmesen meg lehet élni.

2020. máj. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
62%
13, ja kényelmesen, de csak addig, míg nemsokára el nem küldik valamelyikőtöket, vagy mindkettőtöket. Akkor meg marad a közmunka vagy még az sem.
2020. máj. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem fognak, a munkahelyünket nem érintette semmilyen formában a helyzet.
2020. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Így van. Vannak olyan szektorok amiket nem érint. Sőt, még többet kell dolgozni.
2020. máj. 2. 12:14
 17/24 anonim ***** válasza:
Hát akkor tulajdonképpen miért voltál eddig kinn?
2020. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Dolgozni, pénzt keresni.
2020. máj. 2. 16:42
 19/24 A kérdező kommentje:
Már van annyim hogy eléldegélnék.
2020. máj. 2. 16:43
 20/24 anonim ***** válasza:
Most minden bizonytalan. Szerintem várj még 2-3 hónapot, addigra kiderül, mi ment csődbe, mi fog beindulni, mekkora a visszaesés, mi látszik stb. és majd akkor hozd meg a döntést.
2020. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!