Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek megérné a következ...

Szerintetek megérné a következő pár hónap során hazaköltözni Magyarországra?

Figyelt kérdés

Külföldön élek. Van munkám, akár a végtelenségig itt dolgozhatnék ha akarnék. A gond hogy olykor vannak magányos pillanataim amikor legszívesebben otthon, a szeretteimmel lennék. Ráadásul a munkámban is olyan mintha egy szellem lennék, sokszor átlátnak rajtam, mintha ottsem lennék. Már nem annyira szeretek ott dolgozni, bár szeretik a munkáma, az tény, és alapvetően nem egy rossz munkahely csak már meguntam. Dehát most ugye örülhet az ember ha van munkája.

Mit gondoltok? Megérné hazaköltözni ebben a járvány helyzetben és elvégezni egy drágább tanfolyamot? Mekkora esélye van hogy rosszul sülne el a dolog? Mármint az utolsó pillanatban mégsem indul a tanfolyam, de már otthon vagyok, vagy épp munkám nem lesz emiatt a vírus miatt és szép lassan felélem amit évek alatt félreraktam.

Mi a véleményetek?


Egyébként ősszel mennék, ha mennék.


F


2020. máj. 2. 09:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Most ongyilkossag lenne, marmint lelkileg, anyagilag. Megbannad rogton. Te a ket eletedet egyben szeretned csak, ket szek kozul a pad alatt lennel, ha hazajossz. Az osz pedig nincs olyan messze. Ki kell tartani es neten csaladozni, baratozni.

En Badoon ismerkednek csak chat celjabol. Nekem nagyon sokat jelentett par ember, egyedul nem voltam maganyos.

2020. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Feltételezem a válaszolók 70%~a fotelhuszár, aki siha nem menne külföldre dolgozni/élni!


Nem olyan egyszerű az mint ahogy a sok okos elképzeli!


Te szerintem már megválaszoltad magadnak!


Mi is hazaköltözünk! 8 év elég volt Németországban.

Lehet hogy szép a rendelő, az erdő, korház... bár amennyit befizet az ember ez elvárható!!

De nem ez az élet ami itt van....

Napi szinten költöznek haza a magyarok.

Igaz kifele is jönnek, de otthon is meglehet elni!

2020. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekem meg olyan kérdésem van-hogy otthon van munkám, amit most home officeból Angliából végzek éppen, de már látom hogy itt- ha az otthonit elengedem- nemigazán fogok találni, épp válság van és munkanélküliség itt Angliában. NEkem nincs itteni iskolai végzettségem sem, és munkatapasztalatom sem, szóval kb árufeltöltőnek vagy idősgondozó munkát kapnék itt. (otthon a munkám biztos, jó, szeretem is, csak az országok különböznek.. itt is maradhatnék, családi kapcsolódás miatt.. ) Bocsánat h bele-kérdézek a tiédbe )
2021. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szerintem akik válaszolnak neked, nem érzik át, nem voltak még így ahogy te érzel.

A mentális egészség, a közérzet az alap. Lehet valaki boldog egy szerény életben és lehet boldogtalan egy magányos luxusházban. Ha a létbiztonságod adott, és nem zavar a magyar közhangulat, hanem otthon érzed magad és az jobb neked, akkor többet számít, mint a magyarhoz képest jobb életszínvonal külföldön.

2021. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!