Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki maga...

Van itt olyan ember, aki maga koronavírusos volt, vagy ismer olyat, aki elkapta?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 11:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ismerek egy középkorú házaspárt. A feleség kórházban nővér, nyílván ott kapta el.

A feleség pár napja lázas, köhög, de otthon van, a férj egyenlőre tünetmentes.

2020. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Szia!


Nekem édesanyám kapta el,az egészségügyben dolgozik.


Mivel több munkatársa pozitív lett,ezért őt is tesztelték,akkor derült ki,tünete nem volt még.


Pár nappal utána kezdett köhögni,gyenge volt és ment a hasa.


Ennek már 2 hete,jelenleg itthon vagyunk kötelező karanténba,anyukámnak már semmi tünete,nekem és a párjának hasmenésünk volt pár napig,de már teljesen elmúlt.


Mindenki tünetmentes,a rendőrök naponta jönnek ellenőrzésre,hetente pedig mentősök tesztelik anyukámat orr és garat-mintavétellel.


Legutóbb tegnap voltak,hétfőn tudjuk meg az eredményt.


2 negatív teszt kell hozzá,hogy feloldódjon a karantén.


Mivel engem és anyukám párját nem tesztelnek(az ÁNTSZ-es hölgy szerint felesleges,úgy is elkaptuk...),így a karantén lejártával mi is elmegyünk megcsináltatni,hisz semmi nem garantálja hogy már bennünk sincs a vírus.


De ezt teljesen önkéntesen tesszük,jogilag mehetnénk amerre látunk,így potenciális veszélyforrásként...Szóval itt van egy elég nagy joghézag sajnos.

2020. máj. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!