Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek hogyan lett saját...

Nektek hogyan lett saját lakásotok?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tettetek félre? Esetleg banki kölcsönnel sikerült? A párotokkal vagy egyedül?

2020. máj. 3. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
A szüleim segítségével.
2020. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Egyedül. 15 éves koromtól diákmunkáztam, tanulás mellett dolgoztam, egyetem mellett is majd nyertem a lottón.
2020. máj. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mennyire lett volna nehéz szülő nélkül, 1-es?
2020. máj. 4. 00:00
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Szinten szuloi segitseggel...
2020. máj. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Meghalt benne egy ember, de előtte örökösének tett
2020. máj. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Szülőktől.
2020. máj. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Tesómnak szülői segítséggel,csinált egy gyereket majd elő jöttek azzal az ötlettel hogy kéne nekik egy ház, amit én kaptam volna.

Én most jelen pillanatban dolgozom érte,érdekes módon az idősebb testvérnek kéne példát mutatnia a kisebbek de magasról sz.rik rá,nagyon szeretem őt főleg a kedves sógorkát aki adta neki az ötletet,lusta ember ő is,kicsit negatív voltam de se baj néhe ilyenek is lenni kell.

2020. máj. 4. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Örököltem nagymamám után.
2020. máj. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Megismerkedtünk a párommal, albérletben éltünk és gyűjtögettünk, aztán összeraktuk a megtakarításunkat és minimális önerővel megvettük a lakásunkat. A banki hitelünket együtt fizetgetjük, néhány év és végtörlesztünk.

A szülői segítség az volt, hogy az egyetemi éveink alatt mindkettőnket eltartottak, nem diákhitellel kezdtük az életünket.

2020. máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

2 ev külföldi munka, egyedül, 20 evesen, videken.

Most a második házhoz a szülők segítenek, meg hitel, de csak annyit veszek fel amennyit épp a munkahely törleszt.

2020. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!