Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok Szilágyi...

Ti mit gondoltok Szilágyi István fiáról?

Figyelt kérdés

Nem bocsánatos amit tett. De nekem elég gyanús, hogy nem véletlenül lett bolond. 2 ilyen elvont művész közt nőtt fel, korábban azt nyilatkozta, hogy az apja tanította verekedni, k*rvázni hordta stb.

Mai is megjelent egy nyilatkozat amiben a helyszínre érkező környéken lakó ember mesélte, hogy bement, ott ült az ágyon és azt ismételgette, hogy ő neki az apja eltörte a hátát meg mennyit bántották. Én közel lakok hozzájuk, sokan mesélték hogy már ilyen fiatalon is koszosak voltak stb. Véletlen lenne, hogy ilyen fiuk lett? Ti mit gondoltok erről? Talán ezért védte az apja foggal körömmel, mert tudták, hogy van benne szerepük hogy ilyenné vált.


2020. máj. 4. 08:13
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
11%
Különben hol láthatóak képek a többi helyiségről? Mert én csak a hálószobájukról (nagyszoba) láttam, ott hogy omlik a plafon és nincs burkolata, csöpög a víz a plafonról ami foltot hagy a szőnyegen, hogy a falakról jön le a vakolat meg hogy nincs normális padló a szőnyeg alatt se, és hogy az ágy kb 100 éves. Na erről csinálj képeket.
2020. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
23%

"Ja mert megvetted a puccparádészőnyegedet és a fotókon nem látszik a retek meg a bűz ami nálad van, meg a por se látszik, csak a puccos szőnyeged meg citromsárga falad díszcsíkal :DDD Az már nem hogy az egyhetes kajád ott van mi? Azt betetted a konyhaszekrénybe."


Nem azt írtam, hogy cigány vagyok.

2020. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
9%
Örülök, én sem, mégis tudom milyen az ha nincsenek egy szobában felújítva a burkolatok, foltosak, és hogy nulla esély van azokat úgy lefotózni hogy ne tűnjön kosznak. És azt is tudom milyen egy felújított lakásban élő büdös ember, mert olyat is láttam.
2020. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 A kérdező kommentje:

Baricz Dezsőnél vannak olyan képek, ahol takarítás előtt után..

Na hát kb 2 nap után ugyanúgy néz ki minden, nem is értem hogy csinálják.

Baricz Dezsőnél írták, hogy 60 napja nem fürdött Jolánka meg öltözött át, nagy nehezen megfürdették, átöltöztették.


Mamám 86 éves tehát jóval idősebb mint ő, és erősen demens, jobban mint ő...És mégis rendezett nagyjából a háza, még kertészlednik is, szép a kertje is. És hozzá nem mennek takarítani állandóan..


Kár szépíteni na a nyilvánvalót.

2020. máj. 7. 11:34
 45/69 anonim ***** válasza:
70%
Csodálatos hogy Baricz Dezső milyen szépen tud takarítani... És ezt előtte utána fotókkal bizonyítja... Közben még jobban megszégyeníti az egész ország által szeretett embert és családját... Mit ne mondjak.... Fenomenális!!
2020. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 A kérdező kommentje:

Jöjjön a karma hozzám, nem érdekel. Van kit sajnáljak, nem egy alkoholista, gyógyszerfüggő, koszos, ingyenélő, pénztemető családot sajnálok akik 50 éve így élnek sorry.

Van kit sajnáljak és támogassak, beteg gyerekek, árva állatok például többek között.

Aki nem fogja fel hogy ez egy 50 éve így élő elmeroggyant, alkoholista család akikre felesleges 20 milliókat folyattak el, ott bajok vannak...

Annak a pénznek jobb helye lett volna kb bárhol, mint ezeknél...

2020. máj. 8. 00:45
 47/69 anonim ***** válasza:
16%
Nekem mindegy, ahogy gondolod. Én sajnálom hogy ez lett velük. Viszont az a hozzáállás, ahogy itt a kérdező és egyesek pökhendien megnyilvánulnak, biztos hogy ellenszenves. Úgyhogy hajrá karma.
2020. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
12%

Még annyi hogy a mentett kutyáiddal nem fogod tudni kiváltani az emberekkel szembeni hiányzó együttérzésedet. Ha már kutya, a kutyákat havonta, 2-3-4 havonta fürdetik. Micsoda népség! Pedig az emberekkel együtt alszanak sokszor. Ezen kívül a beteg gyerekeknek akiket védsz, tönkreteszed az élőhelyét a pazarlással. De tényleg az a legnagyobb gondod hogy egy nagyon idős hölgy hány naponta pazarolja a vizet...

Az ilyen pökhendi emberek miatt jön aztán a korona meg a többi.

Ok, inni ne igyanak mittudomén isznak e nem ismerem őket. De nem ezen hisztiztek főleg hanem a többin.

2020. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
50%

gondolom a sógornő is csak rosszindulatból nyilatkozik ilyeneket


[link]

2020. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
19%

nyilván ez is pökhendi kitaláció


Szilágyi István sógornője:



„Haragszom Pistára… Korábban sokszor csúnyán bánt a fiával, talán azért is lett olyan az a gyerek, amilyen.”

2020. máj. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!