Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok Szilágyi...

Ti mit gondoltok Szilágyi István fiáról?

Figyelt kérdés

Nem bocsánatos amit tett. De nekem elég gyanús, hogy nem véletlenül lett bolond. 2 ilyen elvont művész közt nőtt fel, korábban azt nyilatkozta, hogy az apja tanította verekedni, k*rvázni hordta stb.

Mai is megjelent egy nyilatkozat amiben a helyszínre érkező környéken lakó ember mesélte, hogy bement, ott ült az ágyon és azt ismételgette, hogy ő neki az apja eltörte a hátát meg mennyit bántották. Én közel lakok hozzájuk, sokan mesélték hogy már ilyen fiatalon is koszosak voltak stb. Véletlen lenne, hogy ilyen fiuk lett? Ti mit gondoltok erről? Talán ezért védte az apja foggal körömmel, mert tudták, hogy van benne szerepük hogy ilyenné vált.


2020. máj. 4. 08:13
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
85%
Én előbb olvastam Bodrogi Gyula véleményét, miszerint ha a bíró szigorúbb büntetést hoz akkor még élhetne Szilágyi István. Csak ne felejtsük hogy a bíróságon is védte a fiát. Erről ennyit. Arról is szó volt művészotthonba költözhetnek...nem tették. Igazából sajnálom az öreget, de várható volt ez lesz...a vége.
2020. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
70%

Azt hogy egy elmebeteg! Bármi is volt, a gyilkosság nem megoldás!! Meg mi az hogy rendszeresen verte a szüleit? Meg ne sajnáljuk már. Igaza van az egyik kommentelőnek. Ha utálta a szüleit vagy nem jött ki velük,miért lakott otthon 40 évesen?

Règ börtönbe kellett volna zárni ezt az állatot. Semmire nem megoldás a másik bántalmazása. Gyűlölöm az erőszakot!!

2020. máj. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 A kérdező kommentje:

12

Ez így nem igaz, nem ő lakott otthon.

A szülők Győrben éltek színészlakásban, ami a mai napig fent volt nekik tartva, de ők költöztek vissza a fiukhoz. Egy jó nevű idősotthon is ingyen várta őket, de nem akartak oda sem menni.


Azt hogy miért akartak minden áron a fiukkal lakni viszont nem tudjuk.


Ami inkább probléma hogy az ilyen elmebeteg emberek köztünk élnek, nincs normális intézmény ahol el lennének zárva.


Nem tudom hogy "erőszakkal" nem lehetett e volna őket valahogy elköltöztetni, mert ők menni nen akartak.

2020. máj. 4. 10:03
 14/69 A kérdező kommentje:

A feleségnek most is felajánlotta az önkormányzat már tegnap, hogy adnak neki lakást, hogy ne kelljen oda vissza mennie, de hajthatatlan, ott akar matadni.


Ezt mondjuk én se értem miért nem akartak onnan eljönni.


Hiába jönnek sokan a Stokcholm szindrómával meg a félelemmel, nagyon sok embernek nincs hova menjen azért se lép, de nekik lett volna, nem is akárhova...Szóval nem igazán értem őket.


Balatonon is van birtokuk, amit tavaly az unokára írattak, több lakást felajánlottak nekik, szomorú hogy inkább megvárták ezt.

2020. máj. 4. 10:07
 15/69 anonim ***** válasza:
78%

"Ami inkább probléma hogy az ilyen elmebeteg emberek köztünk élnek, nincs normális intézmény ahol el lennének zárva"


Teljesen egyetértek ebben!!

2020. máj. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 A kérdező kommentje:
Bár minden nehéz sorsú ember csak 1/10-e segítséget kapni mint ezek kaptak az elmúlt években...és mi lett az eredmény? Ez..
2020. máj. 4. 10:13
 17/69 anonim ***** válasza:
70%

Akik a lehetőségeik ellenére ilyen nyomorult körülmények között élnek, ott komoly gondolkodásbeli és életvezetési problémák vannak. Amikor néztem a videót a lakásukról, azt hittem, hogy egy borsodi zsákfaluban lakó cigány családot látok. Ehhez képest Pesten laknak.

A gyerek is ennek a hibás gondolkodásnak lehet az áldozata. Persze ez nem mentesíti a bűne alól. Jó hosszú időre le fogják csukni. Társadalmilag hasznos ember már nem lesz belőle.

2020. máj. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
15%
Gyilkos!
2020. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
26%
elárulnátok, hogy mi a lényegi különbség a 7 és 17 válasz között?
2020. máj. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, elolvastam mind2t újra, de nem tudom mit kellene látni.
2020. máj. 4. 12:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!