Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok Szilágyi...

Ti mit gondoltok Szilágyi István fiáról?

Figyelt kérdés

Nem bocsánatos amit tett. De nekem elég gyanús, hogy nem véletlenül lett bolond. 2 ilyen elvont művész közt nőtt fel, korábban azt nyilatkozta, hogy az apja tanította verekedni, k*rvázni hordta stb.

Mai is megjelent egy nyilatkozat amiben a helyszínre érkező környéken lakó ember mesélte, hogy bement, ott ült az ágyon és azt ismételgette, hogy ő neki az apja eltörte a hátát meg mennyit bántották. Én közel lakok hozzájuk, sokan mesélték hogy már ilyen fiatalon is koszosak voltak stb. Véletlen lenne, hogy ilyen fiuk lett? Ti mit gondoltok erről? Talán ezért védte az apja foggal körömmel, mert tudták, hogy van benne szerepük hogy ilyenné vált.


2020. máj. 4. 08:13
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
23%
"sokszor csúnyán bánt a fiával"
2020. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
23%
Vajon mit csinál a karma azokkal, akik arra érdemtelen személyt védenek téves meggyőződésből?
2020. máj. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem véd senkit, de akkor is gyilkosság törtènt, ami nem megbocsátható úgy gondolom. Sokan meg lassan egy hete csak ezzel vannak elfoglalva. Akármi miatt is lett olyan az a férfi, nem hiszem, hogy még védeni kéne. Ha esetleg kiengedik, akkor szerintem senki nem szeretne a következő áldozata lenni mert megint bekattan.

Szörnyű ahogy éltek ezt elismerem, de emiatt nem menthető fel egy gyilkos. Ha bántották a szülei, elmehetett volna messzebb dolgozni/lakni. Nem 10 éves már.

2020. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
23%

Hát ha visszaolvasol, akkor találhatsz pár választ, amiben pl engem pocskondiáznak és a művész úr tisztaságát bizonygatják...

(hogy nem mocskos, hanem csak elhasznált a berendezés)


Csak miután belső infók voltak, hogy 2 hónapja nem fürdik a művész asszony és más takarít náluk, azután már elcsendesedtek.


A gyilkosságra nincs bocsánat!

De azt se mondja senki, hogy nem voltak igénytelenek!

Az a kert, azok a szobák. "Régi szőnyeg", persze.

Ilyen helyen felnőni, élni.


Nem ítélkezni akarok, csak felháborít, hogy egyesek nem látják a nyilvánvalót.

Mindenki úgy él, ahogy jónak látja.

De kár letagadni a tényeket.

2020. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
0%

Szvsz ez egy család ahol szerették egymást és próbáltak túlélni. Nem volt semmiféle előre kitervelt szándék. A ház befejezetlen, romos. Ez TÉNY. Értitek? TÉNY

TÉNY


A ház befejezetlen, romos. Ez TÉNY. Értitek? TÉNY

TÉNY A ház befejezetlen, romos. Ez TÉNY. Értitek? TÉNY

TÉNY A ház befejezetlen, romos. Ez TÉNY. Értitek? TÉNY

TÉNY A ház befejezetlen, romos. Ez TÉNY. Értitek? TÉNY

TÉNY A ház befejezetlen, romos. Ez TÉNY. Értitek? TÉNY

TÉNY


A befejezéshez pénz kell.

Szintén tény.


Kosz van.

Szintén tény.


Szerintetek egy befejezetlen, avagy egy pöpec házat könnyebb tisztán tartani?


Úristen mekkora hülyék vannak itt. Én nem védem egyiket se a családjukból a többivel szemben, csak belegondoltam hogyan élhettek és mivel küzdöttek a mindennapokban, télen a fűtéssel, a rezsivel stb. Nem a koszt ragadom csak ki a dolgokból.

Elnézést bmeg ha ez tilos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2020. máj. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
0%

54 tudod ki tagadja le a tényeket kcsög.

"Szerintetek egy befejezetlen, avagy egy pöpec házat könnyebb tisztán tartani?"

Ez ennyire meghaladja a szinteteket hogy ezt belássátok?

Menjetek inkább dubaiozni, az való nektek.

2020. máj. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
0%
Ezen kívül a koszt tényleg nem lehet megállapítani a fotókról, én elhiszem elmondásból hogy van, ha sokan mondják, de a fotókon NEM fogok porszemeket analizálni, illetve hogy az plafonról beázás miatti folt, elázott fal, kopás, avagy kosz, ami veszélyes és nem HIGIÉNIKUS!!!. Tudjátok miről lehet megállapítani a mocskos koszos igénytelen embert? Egyszerű !!! Van orrod!!!! Megszagolod. Megnézed KÖZELRŐL!!!Én nem tudok a fotókról szagolni. Hihetetlen hogy mennyi embernek ez megy :D Addig amíg saját szememmel a helyszínen nem látom ill érzem, addig én fotókról nem fogok senkit lealázni. Engem ne érdekel ha valakinek lukas a fehér tiszta pólója, és hogy éri el a higiéniát és hogy ne bűzölögjön, a lényeg hogy ne legyen büdös és legyen higiénikus. Engem nem érdekel mit mutat be a fotón magáról miközben bűzben él!!! ELnézést hogy nem a fotókról ítélek és zavar hogy mennyien az alapján felszínesen kárognak.
2020. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
79%

gondolom milyen higiénikus, ha 2 hónapja nem fürdött a mama.


valószínű régebben se fürdött, csak az a baptist 2 hónapja jár hozzájuk (videóból kiderül az időpont), azóta van rálátása.

2020. máj. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
79%
nem lenne kedvem beszagolni az ágyába
2020. máj. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
79%
a 73%-os is bizonygatta, hogy nem mocsok van ott, hanem csak kopott, használt a berendezés.
2020. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!