Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól érzem, hogy nem kedvel a...

Jól érzem, hogy nem kedvel a sógornőm?

Figyelt kérdés
A párom nővére úgy érzem valamiért nem kedvel engem. Nemrég született meg a második gyerekük, függetlenül attól, hogy mióta a párommal együtt vagyunk egy pohár vízzel se kínáltak meg, én konzekvensen mindig vittem dolgokat a gyerekeknek, a kicsi keresztelőjére 30 ezer forintot kaptak tőlem. Az ajándékokat hosszas méregetés után mindig elfogadták, ellenben az utóbbi pár alkalommal címkésen láttam őket szétdobálva a padlón. A gyerkőcöt mióta megszületett még egyszer se ajánlották fel, hogy fogjam meg, ellenben a párom barátainak a párjaik kezébe gyakorlatilag odanyomták a gyereket és természetesen arról fénykép is készült. Amúgy nem várok el semmi ilyesmit, és bunkó sem vagyok, hogy csak úgy fogdossam más gyerekét. Mikor másoktól kapnak akármit, szó szerint mindenről képet tölt fel facebookra, posztolgat a gyerekről ahogy másokkal van stb. Nem ezek dolgok hiányoznak nekem, de ezek alapján jól érzem hogy nem kedvel engem? Erőltessem egyáltalán ezek után a jó viszonyt? (párommal egy kétgenerációs házban élnek, úgyhogy ha megyek elkerülhetetlen a találkozás)
2020. máj. 4. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Párod mit mond erről?
2020. máj. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő ezt nem veszi észre, kimondottan erőlteti a jópofizást. A nővére egyfajta anyafigura neki, és ezt ki is használja (nincs pl kocsijuk és párommal napi szinten viteti magát boltba, a gyerek apjával felváltva kell otthon lenniük mert képtelen egyedül lenni a két gyerekkel)
2020. máj. 4. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mérő véletlenek ezek a dolgok. Kérdezzen rá a párod finoman a nővérenel, hogy mi a véleménye rólad. Máris kiderul. Feltéve, ha a párod elmondja az igazat.
2020. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!