Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szerintetek...

Mit csináljak? Szerintetek nem kedvel engem? 23/F

Figyelt kérdés

bioszt tanulok az egyetemen. Van egy téma ami nagyon érdekel,a jövőben is ezzel szeretnék foglalkozni. Írtam a kutatócsoport vezetőjének, hogy szeretnék csatlakozni. ( meg volt hirdetve, szóval nem csak úgy kitaláltam hogy na én most oda megyek) Voltam interjún.

Azt mondta, hogy rendben, mehetek szeptembertől, majd bemutat mindenkinek meg elmagyarázza hogy pontosan mik a vizsgálati módszerek stb. Vártam hogy írjon de aztán nem keresett. Gondoltam írok neki, arra se válaszolt csak egy hét múlva, mondta hogy menjek be. Bementem, erre kiderült, hogy pont szabadságon van. Írtam egy új emailt hogy jártam bent, de nem találtam. Erre megint egy hét után írt vissza. Annyit hogy 2 hét múlva jó-e nekem. Kérdeztem hogy pontosan melyik nap, hánykor. Ez volt egy hete de még mindig nem kaptam választ.


2017. okt. 16. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra szerintem. Lehet, hogy elfoglalt, szakmai vagy magánéleti gondjai vannak, vagy szétszórt. A kutatásért vagy ott, tökmindegy, bír-e, vagy mennyire bunkó.
2017. okt. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De így nem tudok semmit csinálni....ha meg se mutatja mit, hogy kell...
2017. okt. 16. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Személyesen nem tudod elkapni valahol, vagy valakit megkeresni a csoportjából, hogy ugyan szóljon már az érdekedben? Esetleg nyíltan rákérdezni (nem számonkérés-jellegűen), hogy érdemes-e várnod, vagy nem is alkalmas a csoportnak ez a félév. Vagy más csatornán próbálkozni (ha eddig e-mailben írogattatok, akkor megkeresni facebookon, megszerezni a számát, zaklatni, amíg színt nem vall :D )

Én azt hittem, már egyeztettetek időpontot két hét múlva valamikor, de most látom, hogy félreértettem, amit írtál.

2017. okt. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!