Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki volt ma maszk nélkül...

Ki volt ma maszk nélkül vásárolni?

Figyelt kérdés
Én voltam, és semmi nem történt. A vásárlók legalább 20 százaléka szintén nem viselt. Ezt amúgy hogy tudják betartatni? A boltok nem fognak lemondani a bevétel 10-20 százalékáról, ráadásul emiatt nem fognak plusz egy embert alkalmazni, hogy ezt ellenőrizze. Maximum akkor lenne ez betartatva, ha egy állam által fizetett(!) alkalmazott felügyelne minden egyes boltban.

2020. máj. 4. 20:52
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
53%
Megfázva sem voltál még soha? Mert az is ugyanúgy terjed ám mint a korona. Ahogy a taknyot elkaphatod úgy elkaphatod a koronát is.
2020. máj. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
62%
Kb 5 éve voltam megfázva, az is két napi4 tartott :)
2020. máj. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
38%
*egy-két napig :)
2020. máj. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
59%
Látod ahogy azt elkaptad a covidot is elkaphatod. Főleg hogy ez a szar rendkívül virulens. Nekem volt már két oldali tüdőgyulladásom (amilyet a covid okoz), mondjuk nem ettől mert akkor még ez nem volt. Hát a nagyon szenvedtem enyhe kifejezés rá, pedig nekem nem is kellett lélegeztető gép. Viszont láttam covidost gépen. Az a te dolgod ha te ettől nem tartasz. De lehetsz tünetmentes hordozó is. És az ilyen felelőtlen emberek fertozhetik meg a nagyszuleinket akiknek meg halálos ítélet. Na ezért utnem az összes idiótat aki nem képes 10 percre felvenni azt a szart hogy legalább egy kicsit csökkentse az esélyét annak hogy megol valakit ha már a tyúkszaros élete neki nem ér semmit.
2020. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
52%
Oké-oké de engem nem érdekel a többi embert engem csak az érdekel h nekem jó legyen.
2020. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
48%

24-es k.u.r.vára nem érdekelnek a nagyszüleid meg hogy te kit ütnél kit nem ahogy más embereket se érdekel más családja évezredek óta így van ez nem tudom mért pont most 2020ba kaptátok ezt fel.”Felelőség tudat meg vigyázzunk egymásra”hagyjuk már sose volt ez jellemző az emberiségre.

A kérdésre a válaszom pedig az én csak azért hordok mert nem engednek be amúgy nem venném fel.

2020. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
39%
Nem magadra kell gondolnod hanem a családodra akiknek átadod a szüleidnek, gyerekeidnek, nagyszüleidnek, munkatársaidnak . Gondolom te olyan ember vagy aki be se köti a bizonsági övet mert hogy minek. Egyszerűen nem tiszteled mások egészségét. Nem érdekel hogy te nem kapod el mert milyen qva jó immunrendszered van, hidd el nem mindenki olyan mint te. Úgy is lehetsz hordozó hogy nem mutatsz tüneteket te barom. Ha átadod másnak aki hazaviszi a családjának és meghal egy családtagja akkor is ennyire nagy lesz a pofád?
2020. máj. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
45%
Megmondtam hogy nem érdekel senki más, senkinek senkije nem érdekel, felfogtad? :)
2020. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
51%
Sőt ha megtudnám hogy megfertőződtem, direkt elmennék a legforgalmasabb helyekre, te barom :)
2020. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
43%
És az ilyeneknek is szavazhatnak... Hogy vagy te még életben?
2020. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!