Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki volt ma maszk nélkül...

Ki volt ma maszk nélkül vásárolni?

Figyelt kérdés
Én voltam, és semmi nem történt. A vásárlók legalább 20 százaléka szintén nem viselt. Ezt amúgy hogy tudják betartatni? A boltok nem fognak lemondani a bevétel 10-20 százalékáról, ráadásul emiatt nem fognak plusz egy embert alkalmazni, hogy ezt ellenőrizze. Maximum akkor lenne ez betartatva, ha egy állam által fizetett(!) alkalmazott felügyelne minden egyes boltban.

2020. máj. 4. 20:52
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Ok mr nagy arc :D:D:D
2020. máj. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy két különb személy vagyunk az utolsóval de amúgy ja engem nem nagyon érdekelne ha hordózó lennék.Mondtam már nem a koronavírus idején kezdődött az hogy az emberek nem törődnek másokkal hanem ez több évszázados folyamat érted.
2020. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
51%

#27es válaszolónak és az összes “maradj otthon” támogatónak még annyit:

Azt hiszitek az az erkölcsös fa.sz.a gyerek aki most betartja a korlátozásokat és nem megy sehova mindenhol maszkot húz stb és így vigyáztok mások életére?”Vigyázzunk egymásra együtt sikerülni fog”Ha ha ez jól hangzik barátom, de igazából 0 tartalom van mögötte.

Aki ezelőtt rakás szar ember utolsó senkiházi volt és most akarják megmutatni milyen jók vagyunk és erkölcsösek hát nem ugyanolyan gagyik vagytok mint ezelőtt.

Ha eddig nem mutattad meg milyen jó ember vagy akkor azzal hogy te hordod a maszkot meg a kesztyűt és otthon maradsz nem leszel jobb ember ezek után se.

Most mindenki aki otthon maradt hétköznapi hősnek gondolja magát hát elárulok valamit nem vagytok azok csak egy átverés áldozatai mint a migrációnak.

2020. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
27%
Én is elarulok neked valamit. Én a maradj otthon meg a hordj maszkot dolog előtt is felelősség teljes normális ember voltam, akkor is segítettem másokon. Most is. És a vírus után is fogok. Te meg egy nyomorult szardarab vagy, voltál és leszel. Ennyi.
2020. máj. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Gondolom az online vásárlás nem számít... Amúgy pont a minap volt egy hajléktalan, aki az ajtóban anyázta az eladókat meg mindenki mást, mert nem engedték be maszk nélkül.
2020. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 nemaRendőrség ***** válasza:

Pont a fertőzzük meg egymást szakaszban vagyunk.

Ragtapaszt is le kell valahogy szedni az emberről, ez ugyanaz csak fordítva. Még az ha nem foglalkozol vele leesik, ez kiírtja az időseket.

De valahogy le kell szedni, valahogy meg kell fertőzni a népesség nagy részét hogy védettek legyünk mint a pestis ellen.

2020. máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 ASegélyember ***** válasza:
Én falun lakok, és a CBA ba kellett
2020. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Hát kell. Megértem, csökkenti a vírus terjedésének százalékát, bár ez túl van tolva. Tüdőbeteg vagyok, a maszkban nem tudok lélegezni, erre nem gondoltak oda fent.

Tömegközlekedéseken is kell hordani, szerintem egy 1-2 órás vonat a fővárosba vidékről, még egy egészséges ember se tudná kibírni maszkban.


Rengeteg más beteg terjed bakteriális úton amúgy...

2020. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!