Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki volt ma maszk nélkül...

Ki volt ma maszk nélkül vásárolni?

Figyelt kérdés
Én voltam, és semmi nem történt. A vásárlók legalább 20 százaléka szintén nem viselt. Ezt amúgy hogy tudják betartatni? A boltok nem fognak lemondani a bevétel 10-20 százalékáról, ráadásul emiatt nem fognak plusz egy embert alkalmazni, hogy ezt ellenőrizze. Maximum akkor lenne ez betartatva, ha egy állam által fizetett(!) alkalmazott felügyelne minden egyes boltban.

2020. máj. 4. 20:52
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
52%
Bolt előtt figyel a biztonsági őr, akin nincs maszk nem engedi be. Közteres vagy a rendőr, vagy mind a kettő egyszerre is járják az utcákat, parkolókat, aki nem tartja be a helyi rendeletet azt a helyszínen vastagon megcsekkezik. Itt a vidéki településen nem csak boltban, de az utcán is kötelező a maszkot viselni.
2020. máj. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim válasza:
49%

Olyan de olyan ostobak vagytok.

Az egesz orszagra vonatkozik, hogy boltban/tomegkozlekedesi eszkozon kotelezo a maszk...


Borzaszto, hogy ott tart ez az orszag, hogy felnott, dolgozo emberek nem tudnak ertelmezni egy egyszeru mondatot... :(

2020. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim válasza:
62%
A legtöbb üzletbe be sem enged maszk nélkül az biztonsági őr. Budapesten lakom, de én üzletben nem láttam egy olyan embert sem akin nem volt.
2020. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
63%
Az a szánalmas inkább, hogy másokat veszel alapul "ha ők nem vesznek, akkor én minek?" alapon. Ezért tart itt a világ ahol. Szégyen, hogy ezt kötelezővé kell tenni, mert vannak ostobák.
2020. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
48%
Én ma a Coop-ba anélkül mentem be, csak a zsebembe volt, aztán a csemegepultos eladó megkért hogy vegyem fel, fel is vettem arra az egy percre ahogy mentem tovább egyből lehúztam az állam alá és végig úgy voltam, a pénztárnál is, senki nem szólt érte én biztos hogy nem leszek végig abba, nem kapok benne levegőt. Aki ezt kitalálta annak a szájába kéne szarni.
2020. máj. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
63%
Férjem volt ma vitte a 2 évest is és szóvá lett téve a 2 évesen miért nincs.
2020. máj. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
46%

7-es válaszoló vagyok. Annak aki privátot írt: Mi az, hogy neked ne mondja meg senki, hogy mit csinálj? 1. A szülők az elsők akik "feletted állnak, mikor még pici vagy. Aztán... Már az óvodában, megtanulják a gyerekek, hogy van az óvónő aki megmondja, hogy mit csinálj, tanít, dicsér de emelett, kér is dolgokat. Aztán jön az iskola ahol szintén vannak a tanárok, akik tanítanak de elvárnak dolgokat, és neked azt teljesítened kell, szót kell fogadni. Végül a munkahely, ahol a főnök a felettesed, nem mondhatod azt neki, hogy már pedig te nem csinálod... Aztán feletted van az állam aki szintén megmondja mit csinálj. Neked kedves privátot író, nem lehetett még eddig munkád, vagy barlangban élsz ha azt hiszed, neked mindent szabad és nincsen aki " dirigál" neked...

Érdekes ezek a szabályok csak azokra vonatkoznak, akik felveszik a maszkot? A többire nem?? Meg is érdemlitek ha megbírsálgolnak. Terjesztitek össze-vissza majd a vírust... Engem nem érdekel, veletek mi lesz... De az én idős szüleimnek nem akarom hazavinni...

Nem igaz, hogy a maszkot nem lehet felvenni arra a fél órára. Én abban dolgozom 8-12 órákat. Elviselem mert ez a közösség javát szolgálja. Ha én megtudom tenni, akkor ti is. Elvileg ti különbek vagytok nálunk akik hordjuk a maszkot, nem? Máskülönben, miért nem vonatkozik rátok is???

2020. máj. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
40%
#15ös, semmi baj, a tubus a légcsövedbe biztos kényelmesebb lesz.
2020. máj. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
69%

18-as

Eddig is maszk nélkül járkáltam mindenhova, nem tartottam be semmilyen rendkívüli higiéniai tanácsot volt hogy még kezet mosni is elfelejtettem és láss csodát jobban érzem magam mint bármikor, miről is beszélsz? :))

2020. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
67%
Maradjál otthon bújj be a szekrénybe ott nem kapsz el semmit :))
2020. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!