Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem csukhatom be az ajtót?

Miért nem csukhatom be az ajtót?

Figyelt kérdés

Mikor beszeretném csukni az ajtót, akkor anyukám mindig odajön,hogy nem csukhatom be. Pedig már fáradt vagyok, szeretnék egy kicsit elkülönülni a családi élettől, olvasni, zongorázni egyedül. De anyukám állandóan odajön,hogy nem csukhatombe az ajtót. Annyira idegesítő. Nem lehet egyedül lenni.

Légyszives segítsetek,hogy mit mondjak neki! Már nagyon szeretnék egy kicsit egyedül pihenni. Köszönöm szépen a válaszotokat!



2020. máj. 5. 09:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ezt csinálta. Mindig nyitva hagyta ha kiment, aludtam délután akkor arra keltem,.hogy benyitott azt lesett, ajtót persze nem csukta vissza... Bármikor bejött és lesett, kérdem mit szeretne a válasz csak annyi megnéztem mit csinálsz... Hát bazzz napi 86x???


Megkérdezted már miért nem csukhatod be?

Én lehet azt csinálnám, hogy kinyitom az ajtót és jó hangos zenét beraknék :D

2020. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%
Tőle kérdezd meg, hogy miért?
2020. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Kereken mondd meg hogy csendes nyugalomban szeretnél lenni és nem megfigyelés alatt mint a börtönben ez egy otthon nem börtön
2020. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Vagy kérdezd meg.

Te mit tennél ha én nézném folyton mit csinálsz a szobában?

Vagy gunyold ki

Mire vagy kiváncsi itt egy asztal ez a telóm itt alszom mi érdekel ennyire?

2020. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
59%

Figyeli, hogy nincs-e a telefonod a kezedben éjszaka 2-kor!


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..


Amúgy azóta sikerült már visszaszerezni?

2020. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt csinálta apám. Aztán fogtam, kicsavaroztam a zárat és beszereltem egy másikat, saját kulccsal valamikor 16 éves korom körül. Velem ne szórakozzanak.
2020. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
13%

#5 kommentelő miatt változtatnék

Azért kell nyitva lennie az ajtónak, mert nem tanulsz.

Bukovári. Mondd meg neki megtanultál, ellenőrizze le, kérdezzen ki és hagy csukd be az ajtót.

2020. máj. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
Mondd el neki, hogy introvertált vagy, ezért szükséged van az egyedüllétre hogy feltöltődhess. Még meg is fog lepődni, hogy milyen szavakat tudsz.
2020. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Én éjszaka alszok, akkor nincs semmi. De nappal állandóan lesi,hogy mit csinálok. Percenként nyitogatja az ajtót.
2020. máj. 5. 12:59
 10/27 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Te nem szeretnél egyedül lenni? Rám állanódan nyitogatják az ajtót, szerintem te se örülnél ennek. Köszönöm a válaszokat, és nem kell ide is konfliktus mert nagyon elegem vanvan :D
2020. máj. 5. 13:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!