Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti bezárjátok az WC ajtót,...

Ti bezárjátok az WC ajtót, amikor egyedül vagytok otthon és wc-ztek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 23:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Nincs zár rajta (de nem használnám, ha lenne). Csak becsukom, hogy ne legyen olyan szagú az egész lakás.
2019. szept. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Igen, én speciel bezárom. Volt már rá precedens, hogy púpolás közben érkezett haza valaki! Elég kellemetlen lehet neked is, neki is, benyit, és látja ám, hogy ott tolod kifele a fonottkalácsot :D

Illetve a szagoknak se nagyon kéne a lakásban terjengeni.

2019. szept. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk csak kilincsre lehet becsukni, én képtelen vagyok nyitott ajtónál wc-zni, anyu viszont mindig tárva nyitva hagyja és engem ez nagyon idegesít. Ki kíváncsi rá ahogy a másik kakil...
2019. szept. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
25%
Bezárni akkor sem zárom be, ha amúgy vannak itthon, szimplán csak becsukom, ahogy mindenki más is a családban. Tudunk még kopogni, nem úgy, mint egyesek.
2019. szept. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
17%
Én nyitott ajtónál szoktam, de nincs sok esély rá, hogy valaki éppen haza érkezzen. A szagelszívó olyankor be van kapcsolva és nagyon jól szív. :D
2019. szept. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
En mindig bezarom. Bar en nem gondolkodom azon, hogy bezarjam-e, ha bemegyek az ajton mar automatikusan forditom a kulcsot.:D
2019. szept. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nyilván más a nagy wc és a kis wc...
2019. szept. 28. 23:54
 8/22 anonim ***** válasza:
53%
Kisdolognál is bezárom. Elhiszem, hogy családtagok, de előttük se mutogatnám a lompost.
2019. szept. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De én egyedül lakom :))) Ha a páromnál vagyok, akkor az más téma. Nyilván nem nyit be és tudom mikor ér haza, stb.
2019. szept. 28. 23:59
 10/22 anonim ***** válasza:
Jó, hát ha rajtad kívül senki más nem él a lakásban, akkor nyilván lehet nyitott ajtó mellett is ügyködni a slozin. Ha egyedül él az ember, sokkal tágabbak a lehetőségei vécéhasználat terén is (egyik ismerősöm pl. rendszeresen a mosogatóba hugyozik).
2019. szept. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!