Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem csukhatom be az ajtót?

Miért nem csukhatom be az ajtót?

Figyelt kérdés

Mikor beszeretném csukni az ajtót, akkor anyukám mindig odajön,hogy nem csukhatom be. Pedig már fáradt vagyok, szeretnék egy kicsit elkülönülni a családi élettől, olvasni, zongorázni egyedül. De anyukám állandóan odajön,hogy nem csukhatombe az ajtót. Annyira idegesítő. Nem lehet egyedül lenni.

Légyszives segítsetek,hogy mit mondjak neki! Már nagyon szeretnék egy kicsit egyedül pihenni. Köszönöm szépen a válaszotokat!



2020. máj. 5. 09:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Mivel indokolja, hogy nem csukhatod be az ajtót?
2020. máj. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Az én anyám is ezt csinálja. Azt mondja, hogy szeretetből teszi: hallani akarja, hogy itthon vagyok, látni ha mozgok, teszek-veszek, stb. Az a poén, hogy el is hiszi, pedig csak irányítási mánia. (Nem sok időt töltök már otthon). Egyszerűen ki kell határozottan jelenteni, hogy márpedig én most becsukom, mert kicsit egyedül szeretnék lenni!
2020. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Hát én a korona miatt be vagyok zárva,sztem meg túlsokat látott
2020. máj. 5. 15:13
 14/27 anonim ***** válasza:
78%
Anyad bolond,kezelteni kell. Iranyitasi maniaja van.
2020. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Ja, és azt sem titkolom el,hogy a szüleim rendszeresen vernek
2020. máj. 5. 15:38
 16/27 anonim ***** válasza:
35%

Ohh persze vernek. Akkor miért mindig ide a gyakorira lyukadsz ki? Miért nem szólsz nagyszülőnek, tanárnak, rendőrnek, gyámügynek.


Nem tudsz válaszolni dolgokra és már egyből vernek.


Túl sokat látott? Tán kukikat néztél vagy mi?

2020. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Vennék egy reteszt, aztán nyitogathatja. Ha ennyire nem hagynak levegőhöz jutni, akkor azon dologzz, hogy mielőbb elköltözhess jó messzire.
2020. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Vaaagy alkalmazd az ő módszerét, Te is mindig nyitogass rá, este, wc-n, szex közben, fürdőben....stb
2020. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nekem elegem van ezekből a szórakozásokból! Állandóan csak rajtam röhög anyám, miközben nem hagy békén. Én pár év múlva húzok innen, és majd lepődjenek meg,hogy szó nélkül hagytam el a lakást!!
2020. máj. 5. 16:12
 20/27 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Őszintén kívánom.
2020. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!