Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket milyen gyakran idegesi...

Titeket milyen gyakran idegesitenek fel az itteni emberek?

Figyelt kérdés
Akik a kerdesed alatt csak veszekedni probalnak, itt elik ki magukat ismeretlenul. Hogyan kezelitek ezt? Ram elegge rosszul hat
2020. máj. 5. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb hetente van ilyen. Leteszem a telefont és csinálok mást.
2020. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem idegesítenek. Elkönyvelem, hogy csak ostobák és nincs normális életük, ezért itt élik ki magukat. Most főleg sok van, mert ők voltak az elsők, akiket kivágtak a munkahelyről, vagy az érettségiről.
2020. máj. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Ja a kérdezők között is sok ilyen idióta van. Felteszik a hülye kérdésüket és utána élvezik, hogy a többi alatta vitatkozik.
2020. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igaz, koszonom :) kedvesek vagytok
2020. máj. 5. 13:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Bevallom néha felidegesítenek a kérdések és az emberek. Néha nem értem hogy lehet 30 IQ-val létezni és érvényesülni.

De hamar túljutok rajta, kitörlöm a kérdést és elfelejtem.

2020. máj. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Én is azon csodálkozom, hogy egyértelműen összeugrasztós, provokálós kérdésre ennyien harapnak és habzó szájjal esnek egymásnak alatta. A kérdezők ilyenkor eltűnnek, szerintem is röhögnek a monitor előtt.
2020. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én túl nyugodt vagyok ahhoz, hogy ilyen apróságokon idegeskedjek. Segíteni szeretnék, és próbálom megérteni a másikat.
2020. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem érik el az ingerküszöböm, nem vagyok hajlandó mások nyomora miatt idegeskedni, neked se ajánlom.
2020. máj. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A politika rovat tele van ilyenekkel, alapvetően nyugodt természetű ember vagyok de ott még én is felhúzom magam néha annyira ostobák/provokatívak egyesek.

Ami viszont kifejezetten zavar, az az amikor felteszek egy semmilyen szabályzatba nem ütköző, teljesen normális kérdést (pl. filmes topikban), és rögtön 3 percen belül jön valaki akinek oda kell írnia hogy unalmasak ezek a kérdések meg fejezzem be meg ilyesmi. Mikor egyrészt nem sért semmi szabályt és így semmi köze hozzá, másrészt meg elvileg unja, de azért megnyitja, elolvassa és válaszol rá, ahelyett hogy ignorálná és tovább görgetne. És az ilyenek miatt a fele "válasz" ami érkezik a kérdéseimre értelmetlen vagy zavaró. na ez az ami még bosszant.

2020. máj. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!