Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Hogyan lehet feldolgozni egy elvesztett "legjobb barátnőt"?

Figyelt kérdés

Mindig is jóban voltunk de 4 évig voltunk "legjobb barátnők". Az idő alatt mindent de tényleg mindent megbeszéltünk, sülve főve együtt voltunk. Gondoltuk jó buli lesz össze költözni, egy nagy házat béreltünk a párommal és vele. Nem volt olyan jó buli. Mindent nekem kellett csinálnom még a pasija után is en takarítottam. Ekkor párom megmondta neki, hogy vagy csinálja ő is vagy költözzön el. Elköltözött inkább de nem fizette ki a lakbért, rezsit semmit. Nem gondoltam problémának hisz jóban vagyunk majd kifizetem. De ő letiltott minden honnan. Azóta sem beszéltünk hiába kerestem. Végül rájöttem hogy anyagi forrásnak voltam jó. Azóta nekem családom van ő még bulizgat. Boldog vagyok de mégis hiányzik és nem tudom miért. Hiányzik valaki az életemből akivel mindent meg tudok beszélni és akinek irhatok ha éppen felidegesít a férjem 😀

Hiányzik hogy nincs kivel beszélgetni egy idegen városban. Úgy érzem nem tudnék még egy olyan embert találni mint ő volt. Pedig tudom hogy csak kihasznált de akkor is.


2019. jún. 16. 01:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudod én csak annyit tudok mondani, hogy legyél hálás, amiért ez most derült ki és nem 15-20 év múlva, valami más szituációból adódóan, amikor már esetleg kapcsolatok erősebbek lettek volna. Nem véletlenül mondják, hogy lakva ismeri meg az ember a másikat, ennek van egyfajta negatív csengése, de van benne igazság...
2019. jún. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Próbálj több időt tölteni a férjeddel, mert vele biztosan jobban érzed magad és addig sem gondolsz rá (vagy valami olyan elfoglaltság ami nem emlékeztet rá) és idővel elmúlik majd. Esetleg barátkozz például munkahelyen vagy park stb.
2019. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!