Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is csak két nem...

Szerintetek is csak két nem létezik?

Figyelt kérdés
Én így gondolom. Viszont rengetegen azzal vádolnak hogy transzfób vagyok,pedig ez nem igaz. Elhiszem, hogy vannak transznemű emberek, viszont nem hiszem, hogy a nem-bináris identitás nemnek számít, mivel azt jelenti, hogy nem nő, és nem férfi. Mert technikailag két lehetőséged van amiként megszülethetsz, nő, vagy férfi. Ti mit gondoltok erről?

2020. máj. 6. 17:58
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Annyira nem lehet leegyszerűsíteni a nemeket kettőre. Biológialig sem. Léteznek interszexuálisok, más néven a hermafroditák. Ők olyan emberek, akiket nem lehet egyértelműen bekategorizálni az egyik nembe, vagy egyikbe se illenek bele. Ez megnyilvánulhat a hormonokban, nemi mirigyekben, kromoszómákban, nemi szervekben. A női kromoszóma XX, a férfi XY, de lehetnek ezekne mindenféle változatai. Pl.: XXY. Hallottam olyan emberről akinek volt működő női és férfi nemi szerve is.
2020. máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

" Hallottam olyan emberről akinek volt működő női és férfi nemi szerve is."


Van ilyen. Veleszületett rendelenesség. Általában ilyenkor még a csecsemő korban megoperálják, némely helyeken meg nem. A szegényebb területeken. India, Afrika...

2020. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hány nem van, amíg hagyod a másik embert élni úgy, ahogy akar. Hadd szeresse azt, akit akar és hadd öltözködjön úgy, ahogy akar. A lényeg, hogy ne származzon kára ebből... Ez lenne az optimális. Bármit is mondanak pár ezer éves régi dokumentumok (lásd Biblia)...
2020. máj. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
10/13-as elmagyaráznád kérlek, hogy miért? :D
2020. máj. 23. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!