Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy társadalmil...

Miért van az, hogy társadalmilag elfogadott, ha egy férfi részeg, az viszont nem, ha egy nő?

Figyelt kérdés

Miért nem baj az, ha egy férfi teljesen s.gg részeg, ha viszont egy nő az, akkor rögtön lek#rv@zzák, ler#banc#zzák?


Azt mondják azért, mert az nem nőies.De talán az olyan nagyon férfias és vonzó, ha egy férfi olyan részeg, hogy nincs magánál, és járni se tud? Nem. Hiszen a férfinál fontos az, hogy védelmezze a nőt, ha kell, hogy erős legyen,többek között ettől lesz férfias. Na de, mindezt olyan részegen nem tudja megtenni. Ráadásul gusztustalan, ahogy a részeg férfiak rányomulnak egy nőre.

De azért őket bezzeg nem ítélik el.

Azonban ha egy nő akár kicsit is becsiccsent, de ne adj isten berúg, már rögtön r#b@nc....



2020. máj. 6. 19:00
1 2
 11/11 Linsay lohan ***** válasza:
0%
Szerintem ilyen nők miatt ítélik el ha egy nő reszeg mint én. Én 24 éves nő létemre sokszor lyan reszeg vagyok hogy utcán fefrengek részegen pisibe kakiba ami bement
2020. máj. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!