Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A twenty one pilots ènekesnek...

A twenty one pilots ènekesnek Tylernek miért kellettek adoptált kislányok?

Figyelt kérdés
Imádom a manuszt nagyon érzelmes,intelligens,finom,kedves,ténleg minden jót tudok rá mondani és nem akarom rossz hírét kelteni,de nem furcsa nektek h csinált egy lánygyereket a Rosie-kát aki szegénykém minding szomoru arcot vág, egy képen sem vidám vagy mosolyog.Miért pont lãnyokat fogadott örökbe.Biztos nincs bent hogyha majd érettebbek lesznek használni akarja öket ugy...nem gyanús ez nektek.Vagy vegyük számba Eminemet ö neki is miêrt csak lányok kellettek vajon akiket örökbe fogadott ugyan ugyan és erröl nem ir a mèdia sem pedig szorulnak segitsegre fiu kisgyerekek is.
2020. máj. 7. 23:19
 1/6 A kérdező kommentje:
A felesége is nem gondol bele h egy fekete bôrü kislány késôbb elég vérmes lehet?
2020. máj. 7. 23:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen kérdést csak úgy lehet kiírni ha az ember magából indul ki. Szerinted rászorul hogy felneveljen x évig egy két kislányt, hogy majd aztán megdughassa? Szerintem több százezer nőt is megkapna ha ahhoz van kedve..

Nekem te vagy gyanús.

2020. máj. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Btw én is ha választhatnék, kislányt szeretnék majd, miért baj ez? 25f
2020. máj. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amélia12. ez már nem tudom hanyadik kérdésed, hagyd abba a trollkodást.
2020. máj. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
feltunesi viszketegseg
2020. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem azért de Tylerék egy gyereket sem adoptáltak még... Rosie a vérszerinti lányuk és az a színesebb bőrű kislány az Jenna unokahúga...

Miért vágna Rosie szomorú arcot? Őt még nem tudják megkérni, hogy mosolyogjon egy fotón, egyébként meg te sem mosolyogsz ok nélkül (gondolom). Meg Eminemmel kapcsolatban is miért kell mindenbe a rosszat látni? Most inkább menj és kérdezd meg anyucit/apucit, hogy téged adoptáltak-e...

2020. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!