Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet börtönbe kerülni...

Hogyan lehet börtönbe kerülni anélkül, hogy megölnék valakit vagy gyújtogatnék?

Figyelt kérdés
2020. máj. 9. 15:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerinted a börtönökben csak gyilkosok és pirománok vannak?
2020. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Csiliárd féle elkövetés létezik amivel börtönbe lehet jutni anélkül hogy meg kéne ölni valakit, vagy gyújtogatni. Most soroljuk fel mind? :D
2020. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Bármilyen más súlyos bűncselekmény elkövetésével gyújtogatáson és emberölésen kívül.
2020. máj. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Szervezz piramisjátékot.


"A hatályos 2012. évi C. törvény Btk. 412. §-a szerint "Aki mások pénzének előre meghatározott formában történő, és kockázati tényezőt is tartalmazó módon való összegyűjtésén és szétosztásán alapuló olyan játékot szervez, amelyben a láncszerűen bekapcsolódó résztvevők a láncban előttük álló résztvevők számára közvetlenül, vagy a szervező útján pénzfizetést vagy más szolgáltatást teljesítenek, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

2020. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Elmégy fegyőrnek.
2020. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Álhíreket terjesztesz veszélyhelyzetben!
2020. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%
Ha szeretnéd, hogy s_gbe dugjanak, elég kimenned a pesti Népligetbe, nem kell börtönbe kerülnöd hozzá. Ha elég fiatal vagy, ott még pénzt is kereshetsz.
2020. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Komolyan kérdeztem. Nem maradtak körülöttem emberek, mert szemét alaknak gondolnak (pedig nem csináltam sosem semmi komolyat).

A család pedig szintén megváltozott egy ideje körülöttem.

Új életet kezdeni, egyedül nem tudtam/hagytak. Ennek már sok éve. Nem szeretnék a nyakukon maradni.

A pszichiátria csak ideiglenes befogadó.

Sajnos ez van, nincs vagyonom.


Kevésnek érzem magam ehhez a társadalomhoz.

2020. máj. 9. 16:06
 9/20 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy nehéz, mert tele vannak a börtönök, da jó ötletet is kaptál: menj el börtönőrnek.
2020. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Lazy Lover ***** válasza:
20%
manapság nagyon könnyen ott találod magad elég ha átmész a piroson és nem fizeted be a csekket lopj el egy kocsit aztán játsz gtát a bíróságon meg szidd az ügyészt meg a bírót garantálom jó sok évet rád rónak
2020. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!