Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen ember az normális...

Az ilyen ember az normális szerintetek?

Figyelt kérdés

Tehát, van a lakóhelyemen egy férfi, régóta ismerem látásból, nem szokott beszélgetni senkivel mindig csak egyedül látom/láttam.


Pár éve összejött egy lánnyal, de ő is elég zárkózott volt, ahogy láttam, olyan ridegek, nem is tudom így elmagyarázni.


A lány terhes lett, és hát egy kislányuk született, sajnos a nő pedig meghalt szülés közben... Így a férfi egyedül nevelte a gyereket. Ő most ilyen 4-5 éves lehet, de szerintem rossz kezekben van az apjánál. kezdjük azzal hogy egy eleve antiszociális ember neveli a lányt. Mikor kicsi volt akkor kizárólag este sétáltatta a gyereket, s ha odament valaki hogy megnézze a babát, akkor ránézett az illetőre és tovább sétált.


Fura egy ember ez, szerintem nincs jó kezekben az a kislány. De ezt nem csak én gondolom így, mert beszélnek a faluban ezt azt, hogy valami fertelemes rock zenét hallgatnak.


Aztán feketébe öltözteti azt a gyereket, aki úgytűnik hogy az apja habitusát örökölte, mert úgy viselkedik mint egy dilis... Ha kérdezik az oviban akkor csak néz, agresszívan viselkedik.


Szerintem nagyon nincs nála jó helyen az a kölök, beszélgettünk pár barátnőmmel hogy jelenteni kellene a gyámhivatalba hogy hogyan viselkedik a gyerekkel, de nem igazán merünk mert meg kell vallani félelmetes egy ember.


Nem nagydarab vagy ilyesmi, csak olyan gonosz tekintete van, ki tudja mire képes.


Szerintem nem normális, szerintetek ?



2020. máj. 9. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nincs nálatok védőnő, akinek a feladata lenne felügyelni a gyerekek testi-lelki fejlődését? Neki kellene szólni.
2020. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Sok gyerek szenved inkompetens szülöknél de az àllam nem azon van hogy minél több intézetis legyen. Söt. Az intézetekben kegyetlen amik mennek.
2020. máj. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem te egy unatkozó, pletykás vénasszony vagy.
2020. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod a rock zenével ha kérdezhetem? :)
2020. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Tényleg olyan történet ez, amire az ember azt hiszi, hogy unatkozó pletykás szomszédasszonyok duruzsolnak este az utcán a padon egy férfiről, aki nagy eséllyel még most is komoly gyászban van, csak azért, mert eltérő, vagy mert különcen viselkedik. Nem mindenki igényli ám, hogy társasági életet éljen, és esténként összeesküvés elméleteket gyártson a falunépről. Az én elképzelésemben a férfinak az a kislány maradt az egyetlen az életben, akiért még érdemes élnie. Másrészről az óvodai pedagógusok vannak talán annyira szakképzettek, hogy a kislányon észreveszik, ha probléma van, talán még most is létezik olyan, hogy családlátogatás(?) és eljárnak az ügyben, ha indokoltnak tartják. Ha mindenáron bele kívántok szólni, akkor azt tegyétek a pedagógusok felé.
2020. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval csak mert rockzenét hallgat, fekete ruhákba öltözik és nem mutogatja a gyerekét mindenkinek, akkor már tuti rossz ember meg sátánista meg bűnöző stb.

Majd ha tudod bizonyítani hogy nincs nála jó kezekben a gyerek, akkor szólj a gyámügynek. Addig meg ez szimpla előítéletesség.

2020. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Fura egy ember ez, szerintem nincs jó kezekben az a kislány. De ezt nem csak én gondolom így, mert beszélnek a faluban ezt azt, hogy valami fertelemes rock zenét hallgatnak."


"-Te Mari,szerintem ez még templomba sem jár...

-Szerintem iszik is!"

Bocs,de ezt nem hagyhattam ki:D


Szóval van egy eleve nagyon zárkózott ember(nagy valószínűséggel lelki sérült,traumatizált))akinek meghalt gyermeke anyja.Ördögi kör ez sajnos,mert az "utcán összesúgások,furcsán nézések" esetleges kiközösítés még inkább növelni fogja a bizalmatlanságát az emberek felé.

Ha mindenképp szólni szeretnétek valakinek,a jó megoldás szerintem is védőnő,pedagógus,egyéb kompetens szakember felé jelentés lenne.Ezt lehet diszkréciót kérően is.

2020. máj. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg te nem vagy normális meg a pletykás, fontoskodó, beszűkült falulakók. Hú, aszociális, zárkózott? Hú, nem szereti, hogy idegenek odamennek infantilisen gügyögni a gyerekéhez és ezért este sétáltak? Hú, rockzenét hallgat? Szóval semmi erőszakosat nem láttál, csak másmilyen személyisége van a fickónak mint a többségnek és ezért képesek lennétek ráhívni a gyámhivatalt? Én nagyon szégyellném magam a helyedben és én is a hozzád hasonló korlátolt, mások életébe bele szóló emberek miatt vagyok aszociális.
2020. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon beakadt a válaszadás a rockzenével kapcsolatban, mikor egy kisgyermek körülményeit taglalja a kérdés egyébként...😐

Kedves Kérdező!

Az óvodában intézményi pszichológus segítségét nem lehetne igénybevenni? Esetleg jót tenne a kislánynak, ha valaki “anyáskodna” felette. (Egyik óvónő törődhetne kicsit specifikusabban Vele.) Elvégre az egy dolog, hogy Apuka olyan, amilyen, de hát Istenem... szerencsétlen kislány elvesztett egy édesanyát! Nincsen, aki érdemben el tudná látni az anyai funkciókat, ami idővel csak még rosszabbra fordulhat. Remélem, kap időben segítséget a gyermek és az édesapa is!

2020. jún. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!