Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt az oldalon miért tűnnek...

Itt az oldalon miért tűnnek el az emberek pár privát üzenetet után?

Figyelt kérdés
2020. máj. 16. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom azért, mert nem azért vannak itt, hogy privátban beszélgessenek, hanem hogy itt, a fórumon, kérdésekre válaszoljanak.


Én legalábbis nagyon haragszom, mikor csak úgy rám írnak, minden ok nélkül.

2020. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Mert van életük.
2020. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon sok oka lehet.

De a leggyakoribb (legalábbis nálam), hogy ahogy beszélgetünk, infókat cserélünk saját magunkról is, nem csak az adott témával kapcsolatban amivel rámírt. Na ott azok közül olyasmi szokott kibukni, hogy nem kívánom folytatni a beszélgetést.

Illetve egy masik gyakori okom, hogy egyszerűen kifulladt a beszélgetés. Felvesszük a kapcsolatot mondjuk úgy hogy "nyugi semmi baj nincs azzal amit a kérdésben írtál, ne foglalkozz az idiótákkal", én megköszönöm a kedves bíztatást, és ennyi. Ebben hova tovább? N

2020. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Mert azt hiszik,mindenki szexelni akar itt,aztán ha visszautasítod már többet nem jelentkeznek.
2020. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Amit előttem írtak teljes igazak,ezenkívül például én barátokat szerettem volna itt szerezni de nagyon nagy a távolság örökké nekem a távkapcsolat barátoknál sem működik.
2020. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Mert nem akarok ismerkedni. Nem kezdek ezzel, hogy ne legyek paraszt. De annyira tudom, hogy már reszket, hogy megkérdezze, hogy "korod/nemed", és mindig jön a kérdés.


Ritkán kérdezik meg, hogy amúgy ismerkedem-e, ha megkérdezik, (és a válaszom mindig nem) akkor meg jön a "deee miéééééééért?".

2020. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Volt nálam is már, hogy abbahagytam egy beszélgetést - nálam ez akkor szokott lenni, ha azt érzem, hogy vmi fetisiszta az illető, vagy úgy akar ismerkedni... amikor igazából csak jó fej voltam vele, hogy válaszoltam első körben.
2020. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1, Nem biztos, hogy a korosztály megfelelő;

2, Nincs közös téma;

3, Nem olyan jó az itteni felhozatal;

4, Nem mindenki tud megfelelően közeledni a másik felé már az 1. levélváltásnál sem;

5, Nem azért vannak itt;

6, Nem szeretik a nyomulást.

2020. máj. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez az oldal nem "nyárskereső" oldal! Tisztességes szándékú embernek nem lehet olyan problémája, amit ne lehetne nyíltan lekezelni mások szeme láttára. Az összes privátban próbálkozót azonnal tiltani szoktam, mert bármit meg lehet beszélni "ide kint", - nincs szükségem se mocskolódásra, se nyálaskodásra!
2020. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Eleve nem értem, minek akár egy privátot is váltani... Itt is le lehet írni, amit az ember a kérdéshez hozzá akar szólni (ez a fórum lényege), semmi indoka nincs annak, hogy privátot írjanak egymásnak az emberek.
2020. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!