Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek?...

Miért nem kellek senkinek? Miért számít ennyire a külső?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, másfél hónap múlva 20. Viszonylag alacsony vagyok, és van egy kis fölösleg is rajtam. Az arcom kerek, átlagos. Bár pattanásaim ritkán vannak, mitesszerekből azért akad bőven.

Öt nyelven beszélek, ebből háromból már van felsőfokú nyelvvizsgám, tolmács-fordítónak készülök.

Én kedves, legjobb barátnőm szerint vicces, kissé szétszort, és lobbanékony ember vagyok, és igyekszem minél több embernek segíteni, ahogy csak tudok. A városban, ahol élek, ingyen tartok nyelvi szakkört gyerekeknek. A suliban is mindig odaadtam a házimat másoknak. Csak ugye a külsőm nem túl előnyös, és így soha senkinek nem kellettem. Igyekszem eljárni szórakozni, leginkább koncertekre és színházba szoktam menni, a bárok és diszkók nem az én világom.

Mindig mosolygok, és barátságosan közeledek az emberek felé, de valahogy folyton negatív visszajelzést kapok. Abba beletörődtem nagyjából, hogy sosem leszek szerelmes (mivel az ápoltságon, és a kerek formáimon kívül másom nincs), de azt már nem tudom megérteni, hogy a barátságomat miért utasítják el azok, akik mondjuk attraktívabbak nálam.

Mit kellene tennem ahhoz, hogy legalább azt elismerjék az emberek, hogy egy olyan szürke kisegér mint én is tud vicces, kedves és okos lenni? Mit tegyek, hogy a mosolyomat ne fintorral viszonozzák?


2015. jan. 30. 23:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom neked a kérdést feltevő urat ismerkedésre.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri-..

2015. jan. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés... igazából nincs erre romantikusan csengő, lelki békét adó magyarázat. A külső egy olyan dolog, ami ugyan úgy hozzád tartozik, hisz nem csak a személyiségedből állsz. A lényed külső és belső összessége vagy, ami meghatároz, ami olyanná tesz, aki te vagy. Az egyik fele a tiéd, amit építhetsz, alakítasz, kiteljesítesz az éveid során... nos, romantikus magyarázat azért nincs erre, mert az "egyik fele" tulajdonképpen mindkettő fele, szóval az egészed. Az egyik nem megy a másik nélkül, az egyik fele ezt tudja adni, míg a másik csak azt. Szeresd magad és eszerint bánj a testeddel, lelkeddel egyaránt.
2015. jan. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

A kisugárzáson van a lényeg. Ha telt alkatú vagy és arányosak a kannáid, akkor nincs azzal semmi gond.


A nyelvek száma senkit nem érdekel (értelmeseket sem). Elég, ha magyarul tudsz értelmesen beszélni.

A lobbanékonyság nekem egy rettenet negatív, de ha életvidám vagy, tapadni fognak rád a pasik.


32/F

2015. jan. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Építs egy kis önismeretet, legyél sokkal magabiztosabb és szard le hogy mások mit gondolnak, így előbb-utóbb lesz pasid. Inkább az a baj, hogy visszahúzódó lehetsz, a szövegedből ítélve. Talán nem mersz megszólalni, mert azt hiszed hogy mindenki fintorog arra amit mondasz. Önismeret kéne, hogy a környék reakcióiból tudj olvasni.


Valóban veled van a baj, de nem úgy ahogy gondolod. Az a bajod csak, hogy nincs elég önbizalmad.

2015. jan. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nem ismerlek személyesen, egy nagyon aranyos csaj lehetsz :)

23F

2015. jan. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezért:


[link]

2015. jan. 31. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem értem minek rinyál mindenki ilyen problémák miatt:"van egy kis fölösleg is rajtam". El kell kezdeni valamit sportolni... Komolyan mondom, ha csak ennyi gondom lenne elsírnám magam örömömbe...
2015. jan. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ugyanezen a ponton tartottam mikor eldöntöttem, hogy változtatni fogok. Amilyen nehéz volt elképzelni a változásokat annál könnyebb volt megvalósítani. Kicsit jobban odafigyelni magunkra, kicsit többet sportolni, kicsit huncutabbul mosolyogni. Ennyi az egész. Ettől még nem fordulsz ki magadból, de jelzed az emberek felé, hogy te nem egy szürke kisegér vagy, hanem egy lány, aki nyitott az ismerkedésre. "Mit kellene tennem ahhoz, hogy legalább azt elismerjék az emberek, hogy egy olyan szürke kisegér mint én is tud vicces " Amíg úgy gondolsz magadra, mint egy szürke kisegér más is így fog tekinteni rád. 24/L
2015. jan. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Írd le légy szí milyen negatív visszajelzéseket kapsz. Írj példákat.


Mert nekem ez így nem kerek sztori.


Sok nem túl előnyös kinézetű, életvidám és okos ember van mindenfelé, mert ugye nem mindenki topmodell, és valahogy mindnek akadnak barátai és párjuk is van. Ez nem a kinézettől függ. Kivéve ha egy csövesről van szó.


Lehet, hogy Brad Pitt nem fogja megkérni a kezed, de valószínűtlen, hogy valakivel csak azért ne ismerkedjen senki, mert mitesszerei vannak.

2015. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1) Örülök hogy ennyi nyelven beszelsz de mit csinaljak vele? Ez ad barmi pluszt a kapcsolatba?

2) NE legyel álszent. A külső neked is ugyanugy szamit es nem fogadnad szivesen egy csapott vallú,köverkes,stilustalan,ferfiatlan pasi udvarlasat.

3) A vilag nem fog hozzad igazodni,neked kell ahhoz ha akarsz valamiz.

4) En duci fiúkent nem jellettem senkinek de a vilag szidasa helyett elfogadtam hogy nem vagyok vonzo es tettem ellene.

5) Ennelfogva igencsak taszító hogy ahelyett hogy kicsit valtoztatnal magadon inkabb hibaztatsz mindenkit csak magadat nem. Egyebkent 19 evesen nem kene feleslegnek lenni rajtad.


Összegezve folytathatod a nyafogast amíg elszaladnak feletted az évek csak elkezdhetsz küzdeni azert amit akarsz. Mar ha van benned eleg akaraterő..


20/F

2015. jan. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!