Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy ítéltek meg egy abszolút...

Hogy ítéltek meg egy abszolút nem nőies külsejű lányt/nőt? Számít valamit, ha <belül> értékes?

Figyelt kérdés

Konkretizálok. Itt vagyok én, 19 évesen: nem pusztán "rövid" (pixie) a hajam, hanem alig-létező, 3 mm-es. Bár nagyon pattanásos az arcom, nem sminkelem magam; inkább kivonom magam a társasági életből, ha úgy érzem, elviselhetetlenül rondán festek a jó genetikával megáldott barátok mellett.

Vékony vagyok, mégis háromszor nagyobb ruhákat hordok - kerek nyakú, bő pólókat (konkrétan a férfiosztályról), alapvetően nőies, de zsákszerűen álló jóganadrágokat. Emellett "rossz" szokásom kizárólag feketében járni, ami csinos és szexi is lehetne, ha nem az előbb említett ruhadarabokat viselném.

Félreértés ne essék! Így érzem jól magam. De a körülöttem élők nagy része hajlamos általánosítani. "Biztos leszbi", "lehet, hogy szektatag", "most jöhetett a kemóból", "igénytelenül néz ki". Meg sem próbálnak megismerni, pedig azt gondolom, igenis értékes személyiség vagyok.

Jól tanulok, imádok olvasni, sőt magam is írok - az emberek többsége mégis "selejtesnek" tekint, mert nem hátközépig ér a hajam, "mint egy normális, tisztességes lánynak", nem retiküllel, hanem telepakolt hátizsákkal járok iskolába, emellett még pattanásos is merek lenni...!

A fiúk rám se néznek. Igaz, eddig még én sem találkoztam olyan hímegyeddel, aki megdobogtatta volna a szívem, de kétségeim vannak: ha befut az életembe "a nagy ő", esélyes, hogy túllásson a külsőmön?

Titeket taszítanak az ilyen típusú lányok?



2015. máj. 16. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát az első benyomás nagyon fontos, sok minden eldől már akkor és egy ilyen lányosnak nem nevezhető külsővel az emberek 99%-nál biztos, hogy rossz, negatív benyomást keltesz, ami igencsak megnehezíti az életet.

Nem akarok hazudni, de igen, valószínűleg eléggé taszítónak, furának gondolnálak, ha csak úgy meglátnálak és a nagy ő is könnyen így járhat.

Nem mondom azt, hogy rossz, értéktelen ember vagy, biztos okos, értelmes, jóravaló vagy, de sajnos ha ezt nem tudod megmutatni másoknak, akkor kitörölheted velük az alfeledet.

2015. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van azért olyan, aki nem ilyen felületes dolgok alapján ítél. Még a külsődet sem határozza meg igazán, hogy most épp milyen a hajad, ruhád, bőröd, hiszen ezeket a dolgokat részben öt perc alatt, részben meg pár hónap alatt gyökeresen meg lehet változtatni. A belsődet meg végképp nem határozza meg mindez.


Persze az emberek java része ettől még felületesen ítéli meg ezeket a dolgokat, de gondolom, te amúgy sem felületes fiúra vágysz.:)

2015. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár a 3mm-es haj nem az erősségem, de az öltözködésed, és az hogy szeretsz olvasni, nagyon imponáló.

Esetleg próbálj a neten ismerkedni, ahol a külsőd mellett a belsődről is azonnali képet kaphat az ellenkező nem

2015. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg lehet kövezni a mondatomért, de nem tudok - mint nőre - tekinteni egy ilyen emberre.
2015. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!