Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az ember...

Miért van az, hogy az ember válaszol itt egy kérdésre, még esetleg utána is néz, összeszed dolgokat, rendesen leírja... és másnap visszanézek: 0%?

Figyelt kérdés
Mikor tényleg segítő szándékkal, és tudod, hogy jót írsz, akkor miért pontozzák le? Nulla magyarázat, senki nem fűz hozzá semmit. Csak 0%. Miért!?

2020. máj. 19. 06:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nem zsenialis vàlaszt vàr senki hanem az a nem mindegy hogy demotivalok e a vàlaszok vagy lehetöségeket nyujtanak amivel aztàn glndolatok születnek meg vagy amivel elindulhat vmi a cél felé.


En legutobb pl valakinek vàlaszoltam olyasmit(akaratgyengeség ellen keresett megoldast), hogy olyan tevekenységeket talaljon ki a celjai felé amik hatnak a dopamintermelödesre mert az valahogy segit az embernek ambiciozusnak maradni, magyaràn valaszoltam valami ködös elvet, erre a vàlasza hü de jo erröl be is ugrott neki valami tuti jo ötlete. Es köszönte.



Csak arrol irtam hogy szakmabeli demotivalo e vagy nem, az önmagàban is jelentessel bir.


Meg amugy az is fura hogy ez nem ment àt ha màr annàl tartunk hpgy hiteles tudsz e lenni. Azert egy ügyved valahogy a lenyeget minimum ki tudja szürni.

2020. máj. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

És ebben tudod mi az erdekes neha?

"- tényleg van olyan, hogy valami nem megy úgy, ahogy az ügyfél akarja, hiába vár csodát."


Hogy csak eppen màsnak meg sikerül ugyanabban célt érnie, amikor ilyenekkel gyözködnek.

Alapvetöen nem az a kérdés mi hogyan nem müködik hanem detto hasonlo esetben mi hogyan sikerült. Vagy mivel sikerülhetne akkor.

2020. máj. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Magyaràn ha ügyvéd is vki de ilyeneket vàlaszol amivel hitelèt veszti akkor csupàn papiron ügyvedde maga a gondolkodasa kognitiv képessége hozzàállàsa nem ügyvedi.
2020. máj. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Off: lehet, hogy konkretan az ugyvedekhez szol a kerdes, de akkor egybol megjelenik 8 "ugyved", es mindegyik mast mond. Tehat nehez vagy lehetetlen kiszurni azt, hogy kinek van igaza.

On: hobbibol meg tetszik-nem tetszik alapjan nyomogatjak a gombokat. Neha en is ranyomok a pirosra, ha azt latom, hogy az illeto netto faszsagokat ir, kardoskodik, hogy neki van igaza, es nem tudja megmagyarazni, hogy miert. En dietetikuskent (nem dolgozom a szakmamban, hihi 🙆‍♂️) elegge ledobbenek azon, hogy miket szoktak irni es javasolni a testepito vagy fogyokura kategoriaban. 😀

2020. máj. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Legtöbb esetben én azon vagyok kiakadva, amikor érdekel az emberek véleménye, és rájövök, hogy az embereknek nincs véleménye... :D (aztán majd meglepődök, ha egy reggel diktatúrára ébredek)

Támadni tudnak keményen, de arra képtelenek, hogy kifejezzék a saját véleményüket egy témával kapcsolatban.

És szomorúan konstatálom, hogy ez a felület egyre alkalmatlanabb arra, hogy a bizonyos (nem politikai) nézeteimet értelmesen megvitassam az emberekkel.

Nagyjából olyan a szint sok esetben, mint ha megkérdezném, hogy:

- szerintetek miért fogja meg a vér jobban a ruhát, mint a vízfesték?

és erre azt a választ kapnám, hogy:

- kit érdekel? mosd ki..

De még hozzátehetné azt is, hogy "csinálj jobbat!" :D

Ez utóbbi youtube-on menő, amikor kifejtem a szakmai véleményemet egy zenéről/videóról, majd egy "szerintem nem, mert ..." helyett kapok egy "csinálj jobbat" xD

2020. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

"Hogy csak eppen màsnak meg sikerül ugyanabban célt érnie, amikor ilyenekkel gyözködnek."


Hát, ez azért nem mindig van így. Van ilyen is, meg van olyan is, amikor addig megy emberünk, amíg talál egy ügyvédet, aki jó pénzért elhiteti vele, hogy persze, igaza van, nyerünk, tuti biztos... Legombol róla mindent, majd amikor veszítenek, akkor "korrupt volt a bíró, a másik fél lefizette, szemét ez a világ", vagy simán eltűnik.


De oké, mindenkinek szíve joga eldönteni, melyik stílus jön be neki. És persze igen, nyilván olyan is előfordulhat, hogy én nem tudok valamit, más meg igen. Senki sincsen, aki mindent tud. Én ilyen esetben egyébként meg is mondom, hogy ez nem a szakterületem, keressen olyat, aki kifejezetten ezzel foglalkozik.

2020. máj. 19. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!