Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy zajlana számotokra a...

Hogy zajlana számotokra a tökéletes csók menete? Milyen körülmények között lenne nektek a legromantikusabb, legjobb élmény?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok oda a végére, hogy férfiak vagy nők vagytok -e :)

2020. máj. 22. 23:17
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
72%

Szeretem, amikor a csók előtt a férfi megnyújtja az időt, hezitál... ez a várakozás sokszor őrjítőbb, mint maga a csók.

És azt is szeretem, ha ezután lágyan megérinti az ajkaimat, akár többször is egymás után, úgynevezett puhatolózik, nem egyből a közepébe nyelvessel, az borzalmasan kiábrándító.

A lényeg a gyengéd fokozatosság.

A vadabb csók már csak szex előtt legyen.


Na persze, ilyen csak a fantáziámban létezik.

Ketten voltak az életemben egyik se ez a kategória. Pedig még el is mondtam hogy szeretném 😏


25L

2020. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
88%
Az exem az ölemben ülve, a romantikus fényekkel kivilágított szobámban, úgy, mint régen. Mindent máshogy csinálnék.
2020. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
82%

Nekem a legemlékezetesebb csókok mindig spontán jöttek és váratlanul.

Én nem is az előre tervezett helyzetekben látom a romantikát.

Pl legelső komolyabb szerelmemmel az első találkozás... Egy helyre jártunk szórakozni. Mikor először megláttam, távolról figyelt engem, a terem végéből és már akkor kitűnt a tömegböl, hogy milyen jóképű, csinos fiú, csak szemezgettünk, futólag láttuk egymást néha a környéken. De aztán eltűnt a tömegben és hosszú hetekig nem láttam, pedig ezután főként abban a reményben mentem vissza oda, hogy újra láthatom és megismerkedhetünk.

Végül a sokadik reménytelen hétvége után feladtam és a buli közepén úgy döntöttem, inkább haza megyek, feleslegesen várom hogy láthassam. Ahogy elindultam át a tánctermen, akkor láttam meg, hogy jön felém. Pont ekkor elsötétült a terem, mert a lassú számok jöttek. Egy ideig nem szóltunk egymáshoz semmit, csak átöleltük egymást és lassan táncoltunk és csókolóztunk, sokáig.Nem finomkodtunk.... Aztán az első szava az volt hozzám, hogy szeretlek... Én is ezt mondtam neki.

16 évesek voltunk. Akkor sok őrültséget csinál az ember, amit kár lenne kihagyni ;)

3 évig tartó kapcsolat lett belőle, de úgy, hogyy háromszor mentünk szét és kezdtük később újra, mert amúgy nem illettünk egymáshoz sok mindenben, de az ilyen spontán romantikus őrültségek működtek közöttünk. Nekem ez volt az egyik legemlékezetesebb.


Meg a legutóbbi exem, (távkapcsolat). Mikor legelőször találkoztunk a pályaudvaron. És egy rövid, puha csókot nyomott az ajkamra, miközben bátran megfogta a kezem és már úgy sétáltunk haza, mintha ezer éve egy pár lennénk, pedig előtte csak leveleztünk. Rajta kívül a többi pasi csak vacakolt, tétovázott, ő meg bátran megragadta az alkalmat és lett belőle egy nagyon emlékezetes pillanat (és kapcsolat).

2020. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
82%
13, ezek nagyon kedves történetek voltak,köszi hogy megosztottad :)
2020. aug. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
73%
Épp átveszek, egy 1 milliárd dolláros lotto nyereményt. :)
2020. szept. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
50%

Megismételhetettlen...

16 eves koromban lett hírtelen 3 új csajbarátom, akik megtudták, hogy meg soha nem smároltam... az egyikük vett sejemcukorkát, bevette a szájába, aztan átadta nekem... nekem pedig át kellett adnom az egyik másik csajnak, ő tovább a 3.nak... na ezt játszottuk órákon át... majd a végén kb 20percen át egyhuzamban smároltam az első csajjal...

Megismételhetettlen.

37/f

2021. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
20%
Megeszünk pár gramm gombát fejenként, majd meditálunk, míg a mennyirszágra nem sikerül csatlakozzunk. Utána létezünk a végtelen szeretet tengerében.
2021. febr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
81%

Kétszer volt részem tökéletes csókban, ami pont olyan volt, mint amilyennek megálmodtam. Kb. 15 év különbséggel éltem át. A 15 évvel korábbit megelőzte néhány hónap, amikor közel kerültünk egymáshoz, de voltak akadályok. Aztán a szexuális feszültség egyszer csak robbant és váratlanul magához rántott és megcsókolt. Egy játszótéren voltunk, már sötétedett és nagyon rossz idő volt. 3 órán át csókolóztunk szinte megállás nélkül. Talán az egyetlen dolog, ami nem volt tökéletes az egészben, az volt, hogy közölte, hogy ő még nem szerelmes belém.

A 15 évvel későbbi is váratlan volt, de abban 2 év feszültsége robbant, szóval el lehet képzelni.

Nő vagyok

2021. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
9%
Nem biztos, hogy mindenkinél bevállik de én úgy csókolok, mint amikor a nunát nyalom liffegtetem a nyelvem balra jobbra le fel , máskor meg ki-be húzogatom és benyomom majd visszaszívom , mintha a kismadarat etetnél kukaccal.
2021. ápr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
26%

Tökéletes csóknàl a helyszín tök mindegy, lehet egy lépcsőház is, meg lehet valami havas táj is, nem az a lényeg. Legkényelmesebb nyilván az ágy, meleg szobában, és nincsenek zavaró tényezők (zene, tv, egyebek), harapja meg az ajkamat, legyen szenvedélyes és érezzem azt, hogy oda van értem, mint ahogy én ő érte. Karoljon át, érjen hozzám az egész testével, simogassuk egymást, élvezzük egymást. Aztán jöhet a szex.

Jó, nyilván úgy is lehet csókolózni, hogy nincs szex utána, úgyis nagyon jó, csak szerintem azzal teljes.

2021. máj. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!