Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy zajlana számotokra a...

Hogy zajlana számotokra a tökéletes csók menete? Milyen körülmények között lenne nektek a legromantikusabb, legjobb élmény?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok oda a végére, hogy férfiak vagy nők vagytok -e :)

2020. máj. 22. 23:17
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
65%
Semmilyen. Csak arra tudnék gondolni, hogy előttem már hány csajjal smárolt végig, azoktól mi mindent kapott el, és hogy éppen most az egész "csomagot" most nyomja át a számba...
2022. nov. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
37%

31-es!


Sajnállak, mert te így sohasem leszel boldog.

Mi a terved? Apáca leszel?

Vagy egyszerűen megmaradsz egy szingli frigid nőnek?

2022. nov. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
69%
Mi már akkor együtt voltunk egy ideje és egyszer napközben pihizés filmnézés közben elkezdtünk csókolózni, olyan kis romantikusan mivel előtte volt szex is nem az volt a lényeg. És aztán utána néztük az órát hogy ez hogy lehet ez több mint egy óra csók volt. És nevettünk. Utána elmentünk sétálni.
2022. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
53%

A tökéletes csók mindegy hol van. Ne otthon legyen az a lényeg, ne egy igénytelen helyen.

Én is akarjam és ő is.

Nézzünk egymás szemébe és fogja meg két kézzel a fejem és lassan közeledjen ennyi.

Aztán reménykednék, hogy jól csókol, ha igen akkor olvadás van.


Nyilvánvaló, hogy nő vagyok 😂

2023. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
52%
Bár már 40 éves vagyok, de egyetlen tökéletes csók volt életemben. Első randi (20 körül voltam) a sráccal, kocsiban még dumáltunk, aztán a semmiből elkapta a fejem, odahúzott és közben a másik kezével a nyakam fogta és úgy csókolt, hogy azt tanítani kéne. Utána is jókat csókolóztunk, de az az első az filmbéli volt. Nekem. De én inkább szexorientált vagyok, mint romantikus.
2023. márc. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
69%
Nekem mindegy, bárminek örülnék csak lenne legalább egy az életben, eddig még nem volt és nem úgy tűnik hogy valaha lesz... 27F
2023. jún. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
69%
De lesz biztosan, mert megérdemled.
2023. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
69%
A megfelelő személy kell hozzá és semmi más. Persze nem rossz, ha éppen egy tengerparti nyaraláson történik vagy egy kilátóban a hegy tetején. De ez már csak plusz.
2023. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
55%

Visszarántott a bal kezével, amikor épp indultam. A jobbal meg belemarkolt a hajamba és úgy csókolt meg 🥰

Életem legjobbja volt. Aztán másfél hónap múlva szakítottunk.

2023. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

A csókot sosem tartottam romantikusnak.

Ellenben ölelést, amolyan irtó szoros ölelést, és ezek közben sok puszit bárhova, de kevésbé szájra, na ezek romantikusnak...

45n

márc. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!