Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy zajlana számotokra a...

Hogy zajlana számotokra a tökéletes csók menete? Milyen körülmények között lenne nektek a legromantikusabb, legjobb élmény?

Figyelt kérdés
Légyszi írjátok oda a végére, hogy férfiak vagy nők vagytok -e :)

2020. máj. 22. 23:17
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a természetben tökéletes, vízparton, vagy a hegyekben.
2021. júl. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
71%
Igen, a tökéletes csóknál megszűnik a külvilág, szóval tök mindegy a környezet.
2021. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
42%
Akit nagyon szeretek, vele tökéletes lenne. Tök mindegy hol és hogyan kerülne rá a sor, ha vele történne meg. Csak az a baj, hogy levegő vagyok a számára... bárcsak rám írna legalább
2021. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
29%
Tokeletes a csok, amibol szeretkezes, sajat szavammal dugas lesz. Lepontozott no vagyok. A tokeletes csok olyan, hogy nincs mas vagyam, mint egyesulni a masikkal. Osszegabalyodni, levetkozni, es dugni. Epp ezert nyilvanos helyen nem csokolozom. Masok fele is tapintatlansagnak tartom, es ha valoban tokeletes es elvezem, nincs megallas.
2021. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
29%

Sosem törekedtem a tökételesre, akikkel már eljutottunk egy bizonyos szintig, ott vagy én csókoltam először, vagy Ő.

Ha csinos a gádzsi akkor rossz nem lehet a dolog :)

2021. okt. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
24%
Nekem elég lenne ha csak emgtörténne, de ha 28 év alatt nem jött össze akkor nem fog már úgy se.
2021. okt. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
77%
Legalább lehetek apáca :D
2021. okt. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
35%
így
2021. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 NTBS ***** válasza:
56%
Kettesben teljesen egymásra hangolódva. 36 F
2022. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk esőben,akár eső alatt vagy úgy hogy van fedő a fejünk fölött.

Esetleg úgy hogy minden rosszul alakul,de csapatmunkával ketten nem úgy hogy csak én küzdök a jobb helyzetért mint férfi,hanem ki is tart mellettem jóban-rosszban...

Sikeres férfi kell,de van aki már olyat akar aki már az meg van,amelyik kitart míg az lesz...

És akkor is mikor minden kötél szakad,bezár előbb ahova megyünk vagy elered az eső vagy vihar,vagy bármi...

Akkor is tartalmassá tennénk a randit,végül folytatnánk máshogy.

Vagy már megtanulnánk a kis tervekről lemondani,mit számít hogy be se jutottunk a moziba vagy a fene tudja?

A lényeg hogy jól alakult!

Vagy úgy hogy a másik egy rossz passzban van,de közben kijön belőle a másik segítségével és közben elcsattan egy mondat előtt/után ami megható a másik félnek.



Ez most nyalás volt,főleg férfiként ha nevezhetem magam annak.

Nem igazán törődtem a tagolással,vesszőkkel,mondatvégi írásjelekkel.

Öröm volt végig írni úgy,hogy a kutya se jön oda hozzám.

Mondjuk ő de.

Ő neki sikerül.

2022. okt. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!