Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz hogy letegeztem?

Gáz hogy letegeztem?

Figyelt kérdés
Pár hete voltam egy olyan barátnőmnél akit még csak kis ideje ismerek és a kb 45 éves szüleit letegeztem,úgy hogy az volt a 2. alkalom higy találkoztam velük!?

2020. máj. 23. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem adtak rá engedélyt, hogy nyugodtan tegezd őket, akkor igen, gáz és tiszteletlenség.
2020. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Én nem tettem volna, de meglehet, nálad mások a paraméterek. Legjobb, ha a párodtól megkérded.
2020. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hány éves vagy?
2020. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szülőktől függ, az enyémek sértésnek érzik, ha magázzák őket. Ellenben volt egy olyan ismerősöm, akinek az anyja minden alkalommal sértésnek vette még a 3-4 éves kisgyerekek "szia" köszönését is, mert mit tegezik.
2020. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vártam volna a 2. alkalomig
2020. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:) eleg kellemetlen volt amikor a noveremet bemutattam az aposomnak ... noverem nyujtotta a kezet es kozben veletlenul elfingoraszta magat, az aposom meg egybol ravagta "en meg pistabacsi" :) szoval szerintem nem gaz, ha csak letegezted oket :)
2020. máj. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gáz igen, főleg, ha kiskorú vagy. Adjuk mára meg a tiszteletet. Ha pedig elmúltál 18, akkor felnőttek esetében illik mindig magázódni, kivéve ha téged rögtön letegez egy nálad idősebb ember, akkor te is visszategezheted.
2020. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!