Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha 18 éves lányként letegeztem...

Ha 18 éves lányként letegeztem egy 38 éves nőt, mert se nem nézett ki annyinak, se nem tudtam, hogy már 2 gyereke van, az nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szólt be miatta, akkor nem hiszem. Bár egyénfüggő, vannak akadékoskodóbb emberek, én mindenesetre örülnék a helyében, ha 38 évesen olyan fiatalosan néznék ki :D
2018. júl. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én 60-asokat is simán letegezek, manapság ez a trendi, ezt várják el. No persze, nem akárhol, csak ahol olyan a közösség, hogy mindenki tegez mindenkit, munkahely, énekkar, miegymás. Lejön az embernek, hogy ez van-e, de bizonytalanság esetén persze magázok.


Én 41 éves vagyok s engem is gyakorlatilag mindenki, mindenhol automatikusan tegez (ami nekem teljesen természetesen, de magázhatnak is, csak ne tetszikezzenek, mert attól a falra mászom), egyes eseteket s főleg hivatalos helyeket kivéve, de igazán hivatalos helyen 12 évesen is magáztak.


Biztos van, aki kiakadna, persze, de az emberek zöme inkább szereti, ha fiatalnak nézik (már ha a tegezés ezt jelenti, de igazából kicsit sem, NAGYON elterjedt, soha egy kollégámat, főnökömet sem magáztam).

2018. júl. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az, ne aggódj. Én sem sértődöm meg, ha a korodbeliek letegeznek, ettől még lehet tisztelettel beszélni.
2018. júl. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Sokan nem szeretik ha magázzák őket, 38 évesen meg pláne.
2018. júl. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

36 éves vagyok. Tavaly elkérték a személyim, mert bort vettem, de szórakozóhelyen is. Barátomat meg 25 évesnek nézték.

Szerintem még bóknak is elmegy.

2018. júl. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tehát engem alapból tegeznek bárhová megyek.
2018. júl. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 vagyok, de számomra teljesen természetes, hogy (kinézet alapján) 40 éves korig mindenkit automatikusan letegezek. Eddig még soha nem adódott ebből konfliktusom. Egyébként már nyelvészeti szempontból is figyelemreméltó a tegeződés rohamszerű térhódítása a magázódással szemben. Egyes szakemberek szerint 1-2 évszázad, és a magyar nyelvből teljesen eltűnhet a magázódás.
2018. júl. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

nem, sőt.

(40 éves, 35-ös kinézetű, kismermekes nő vagyok) :)

2018. júl. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!