Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért emelik ki egy autóbalese...

Miért emelik ki egy autóbalesetnél az autó márkáját, ha bmw, audi vagy mercedes ről van szó?

Figyelt kérdés

facés-s csoportban is, meg hírportálokon is, ha két suzuki ütközött, akkor max 3 komment, hogy jajj szegények, biztos nem lett komoly bajuk. DE! ha esetleg egy bmw is a képben van, legyen akár 150e Ft értékű vén szar, egyből 40-60 komment, hogy naaa bömös. persze, hogy össze van törve. biztos száguldozott. Látszik, hogy mekkora barom. ez is nagyképű kcsög, béjemvés. meg ilyenek. aztán jééé kiderül, hogy nem a bmw-s a hibás és ő közlekedett szabályosan.


Ezt nem értem. suzukival nem lehet száguldozni? vagy csak a féltékenység beszél az emberekből?


csomó bmw van. van a legújabb 70m Ft-os, az viszont tényleg drága, "menő" luxus autó. de van 700e Ft-os bmw is, 20 éves tragacs. Nem mndegy, hogy melyikbe mentek bele oldalról?


És egyből jönnek az olyan kommentek (miután kiderült, hogy nem a bömössel hajtó a hibás) hogy biztos lefizetett valakit. Meg ezek is csak a korrupcióbó élnek. mindent eltusolnak.


Közben meg egy 1999-es 5-ös bömösről volt szó, ami használtan kb 2-300e Ft-ot ér. Hogyne.ha nincs pénze normális autóra ami nem 20 éves és nem életveszélyes akkor hogy lenne tizen huszon harcmincon milliói korrupcióra?


amúgy egy drágább komolyabb bömös (7-es széria) rendelkezik 2018 óta baleset elkerülő rendszerrel. ha ltász egy ilyen autót összetörni, akkor az vagy szándékos volt, vagy oldalról mentek bele. úúúgyhogy..

a porsche hungáriánál dolgozom, betekintésem van az ilyen üzemekbe, ahol ezeket tesztelik....


És nem vagyok bmw fan, dehogy, csak azért a hülyeségnek is van határa :(


2020. máj. 25. 10:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Suzukit azert nem mondjak be, mert abbol nem szall ki a sofor csak aprobb serulesekkel.
2020. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Ötös vagyok. A kommentem kérdés volt, nem állítás, csak hallottam ilyet, most megragadtam az alkalmat és kérdeztem egy benfentestől.
2020. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Pont ugyanúgy leírják azt is ha Ford, Fiat, Francia vagy Suzuki vett rést a balesetben csak az a szelektív látásúakat nem érdekli.
2020. máj. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
ááá nem írják le. annyit leírnak, hogy melyik autó melyik, de azt a kisbetűs szövegben. pl : látszik, hogy a piros ford oldala telejsen összetört, míg a kék suzukié viszont alig.
2020. máj. 25. 14:45
 15/24 anonim ***** válasza:
58%
nem értem miért hozzátok fel példának hogy irigykednek :D mire? egy bmw-re? jó lehet csak magamból indulok ki, de én semmi irigylésre méltót nem találok abban, hogy valakinek bmw-je van
2020. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
a pénzre irigykednek. egy 5-ös bmw kb 18-20m Ft. egy 7-es az olyan 60m Ft. amg mercik 63m-nál kezdődnek. ferrari az olyan 180mFt. rolls royce 300-600-800m Ft. (m= millió)
2020. máj. 25. 17:51
 17/24 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja, hogy tisztességesen meggazdagodni Magyarországon nem egy reális dolog. Persze akadnak kivételek, de az pont nem egy BMW-t fog vásárolni a pénzéből. Akinek BMW-je van, annak általában nem a becsületes munkájával elért eredményét láthatjuk :) Innentől kezdve nincs miért irigyelni őket.
2020. máj. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Hát... ezt rosszul tudod. amúgy miért ne vásárolna bmw-t?

a városunk leggazdagabb polgára egy szállítmányozó ember. itt a környéken nagyon sok 90-es években alapított szállítmányozó cég van, akiknek egyetle negy ember a tulaja. mind tisztességesek. 90-es években egyetlen teherautóval egyedül szállítottak fát pl.. most meg már 90 kamioonjuk van, aminek darabára 200m Ft... ebből nem hiszem, hogy ne telne bmw-re.

2020. máj. 25. 19:04
 19/24 anonim ***** válasza:

"ebből nem hiszem, hogy ne telne bmw-re."


Ezt nem is állítottam, hogy nem telik a tisztességes embereknek rá.

2020. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
de egy tisztességes ember miért ne venne bmw-t? Vagy ha látsz egy bmw, akkor az biztos, hogy tisztességtelenül szerezte?
2020. máj. 25. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!