Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit láttál műtét közben?...

Mit láttál műtét közben? Amikor altatás alatt voltál volt álmod, vagy találkozás, vagy szellem tapasztalat neked?

Figyelt kérdés
Nekem két éve volt orrműtétem, és gázzal altattak el. Nem álmodtam semmit, nem voltam a túlvilágon sem. Mintha elaludtam. Nem fájt semmi sem.

2020. máj. 27. 01:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
:) jöhetnek még kommentek.
2020. máj. 27. 01:30
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, de miért kellene? Kevered a halálközeli/testenkívüli élményekkel, de egy rutinműtétnél tképp csak végigalszod a műtétet, lényegtelen, hogy bealtatóznak előtte. Ugye alapjáraton sincsenek ilyen "találkozásai" az embernek alváskor, csak azért, mert épp műtőasztalon és ágyon alszik, nem lesz.
2020. máj. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Amúgy érdekesek voltak amiket leírtatok. Csak olvastam néhány oldalon, hogy egyesek műtét közben jártak odaát.. Bocs ha más téma van...
2020. máj. 27. 01:38
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt még műtétem, de alvási paralízisem igen. Az nagyon nyomasztó volt. Olyan érzés, mint mikor nem hisz az ember a szellemekben, aztán egyszer csak farkasszemet néz a gonosszal. Persze, az alvási paralízis az agyunk játéka, szerintem nincs benne semmi paranormális.. De maga az élmény annyira idegen és sokkoló, hogy az ember nem tudja hirtelen mi történik vele, és mi a valóság és az álom abból amit lát. Én úgy éreztem, mintha valaki állna közben felettem, csak épphogy arrébb kellene fordítanom a fejem, hogy lássam. De azt nem tudtam, mert teljesen le voltam bénulva, kiabálni sem tudtam. De ez csak illúzió :)
2020. máj. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én már láttam is sok mindent ilyen félálomban/paralízisben.

De attól még az az agy játéka, és ez pedig ezotéria/álomfejtés kategória.

2020. máj. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, te kevered a szezont a fazonnal szerintem.
2020. máj. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik pillanatban nevettem, hogy míg vártam hogy bevigyenek majd'elaludtam, most meg hiába a maszk rajtam semmi... a következőben épp a szobába toltak be... Ennyi volt a műtét
2020. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy érdekesek voltak amiket leírtatok. Csak olvastam néhány oldalon, hogy egyesek műtét közben jártak odaát.. Bocs ha más téma van..."


Nem értettél félre valamit? Akik ezt írták, azok milyen műtéten estek át? Nem írták, hogy a klinikai halál állapotába kerülte-e közben? Nem mindegy ám.

2020. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan volt, mint az alvas. Olyan volt, mintha az idobol kivagtak volna a filmkockakat.

Szamolnom kellett visszafele maszkkal az arcomon. Arra gondoltam, mi van, ha nem alszom el. Erre fekszem az agyon, benez egy nover, azt mondja, pihenjek. Harmadszor nezett be, kerdeztem, nem baj-e, hogy meg mindig nem vagyok almos. Aztan megfajdult a hasam. Mondtam, je, kicsit faj a hasam, mintha... Es erre nezek, es hitetlenkedve kerdezem: letezik, hogy en mar meg vagyok mutve?!

2020. máj. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!